Batık Gemi Sintiya / Gençler İçin Seçme Eserler 34

Jules Verne

Batık Gemi Sintiya / Gençler İçin Seçme Eserler 34
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-12
YAZAR Jules Verne
ISBN 6051565026
DOSYA FORMATI 3,95 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bir balıkçı, Norveç kıyılarında, can simidine bağlanmış bir beşiğin içinde bir bebek bulur. Bebeğin üzerinde pahalı kıyafetler ve altın bir oyuncak vardır. İyi kalpli balıkçı ve karısı bebeği kendi çocuklarıyla birlikte büyütürler. Üstün zekâsı ve Norveçlilerden farklı görünümüyle dikkat çeken çocuk, 15 yaşına geldiğinde hakkındaki gerçeği öğrenir. Cesur delikanlının artık hayattaki tek gayesi geçmişin karanlık sayfalarını aydınlatmaktır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Batık Gemi Sintiya / Gençler İçin Seçme Eserler 34 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Batık Gemi Sintiya / Gençler İçin Seçme Eserler 34.

...ileri internet üzerinden indirebilirsiniz ... Türkiye Batıkları - Turkiye Batık , Batık Dalışı, Turkey Wrecks ; Özgür... ... . Batık gemi denilince aklınıza neler geliyor acaba? Bir zamanlar o güçlü dalgaların arasında hırçınca ilerleyen o muhteşem gemiler… Uğradıkları muhteşem limanlar, tanıklık ettikleri aşklar... Batık gemi de burada bulundu. Hatta bir ara Yunan Hücumbotu ile çatışma bile yaşadık." Batık Gemi Sintiya (Gençler İçin Seçme Eserler-34) - Jules VERNE Gençler için seçme eserler. Broadway. Kuşak Yayınları Kitaplar. T ... Batık Gemi Sintiya %40 İndirimli Jules Verne ... . Broadway. Kuşak Yayınları Kitaplar. Türk Edebiyatı'nın önemli eserlerinden: Yüzbaşının Kızı #türkedebiyatı #roman #eser #kitap. Jules Verne. Bir balıkçı, Norveç kıyılarında, can simidine bağlanmış bir beşiğin içinde bir bebek bulur. Bebeğin üzerinde pahalı kıyafetler ve altın bir oyuncak vardır. Önemli dünya klasiklerinden biri olan Batık Gemi Sintiya, serinin diğer kitapları gibi kendi değerlerimiz açısından gözden geçirilerek seçildi. Bu Pin, Kuşak Yayınları tarafından keşfedildi. Kendi Pinlerinizi keşfedin ve Pinterest'e kaydedin! Kitap, akıcı ve sürükleyici bir dille Türkçemize tercüme edildi ve gençlerimizin hafızalarında iz bırakacak bir klasik olma iddiasıyla piyasaya sürüldü. Batık Gemi Sintiya Jules Verne. Batik Gemi Sintiya - להשוות את כל ההצעות. Önemli dünya klasiklerinden biri olan Batik Gemi Sintiya, serinin diger kitaplari gibi kendi degerlerimiz açisindan gözden geçirilerek seçildi. Türkiye ' de ki Batık Gemiler, Tarihleri Ve Batık Dalışı. Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi. sitelerine ev sahipliği yaparak tarihi aydınlatan ve belki de en çok batık gemi içeren denizlerinden biridir. Kırım açıklarında dalgıçlar tarafından tespit edilen gemide tarihi eserler çıktı....