Kış Masalları

Murat Atabarut

Kış Masalları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-11-22
YAZAR Murat Atabarut
ISBN 9752115934
DOSYA FORMATI 6,83 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Pek çok gizemli masal Kafdağı’nın ardında başlar ve kim bilir nerede son bulur? Orası, gerçekle hayalin, umutla çaresizliğin, aşkla nefretin, kavgayla sükûnetin bir arada harmanlandığı gerçeküstü bir diyardır.Bizim masalımız Kafdağı’nın kıyısında başlayan yüzlerce yıl sürecek bir lanetin kadere karşı çaresiz kıldığı âşıkların izini sürüyor.Ve artık öğreniyoruz ki, Kafdağı’nın eteklerinde alınan nefeslerin, çarpan kalplerin, dökülen gözyaşlarının bir farkı yoktur Uludağ’ın kıyısındakilerden...Mehmet'in kalbi de tıpkı büyük atası Rostom gibi ancak aşkıyla dolu olduğunda çarpabiliyor. Bu masalda bazen keskin gerçeklerle baş edemeyecek kadar naif, derin, duyarlı hatta bazen de hayata karşı savunmasız insanlarla tanışıyoruz.Yıllar ve yıllar süren hayatlarda herkesin anlattığı masallar vardır elbet, ama Kış Masalları onu okuyan ve dinleyen herkesin kalbinin bir köşesinde iz bırakacak, bildiğimiz tüm kadim hikâyeleri hafızalarda tazeleyecek, gizemli ve olağanüstü öyküsüyle ruhlarımıza nüfuz edecek.Eğer siz de uzun zamandır roman yazılmadığını düşünenlerdenseniz, Kış Masalları’nı okuduktan sonra fikrinizi değiştirecek ve onu başucunuzdan ayırmayacaksınız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kış Masalları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kış Masalları.

...yazdım yârim Buğulu camlara kazdım Kışın masal dinlemek zor yârim Hem ağladım hem anlattım ... Masal Oku - Çocuk Masalları ve Hikayeler ... . Kış Masalı - Winter's Tale filminin konusunda 1916 senesinde ABD'nin New York şehrindeyiz. İrlandalı göçmen bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gözünü açan Peter Lake şimdi ise çok yetenekli bir hırsız... Agapi Yayınından çıkan Kış Masalı romanının kapak tasarımını beğendim yalnızca. Masallara ve mucizelere inanır mısınız? Evet bende inanmazdım ama Kış Masalı nı okuyunca i ... Adem Gümüşkaya Kış Masalı İndir, Adem Gümüşkaya Kış Masalı... ... . Masallara ve mucizelere inanır mısınız? Evet bende inanmazdım ama Kış Masalı nı okuyunca inandım. kış masalları. şükela: tümü | bugün. yky doğan kardeş kitaplığı'ndan çıkan mevsim masalları serisinin ilk kitabı. kitap 4 yaşından itibaren tüm yaş gruplarına hitap ediyor. tarık demirkan'ın akıcı... Kış Masalı. 20K likes. ▒▓█►LÜTFEN ░▒▓█►ARKADAŞLARINIZA ░▒▓█►SAYFAMIZI ░▒▓█►ÖNERMEYİ ░▒▓█►UNUTMAYIN ��. See more of Kış Masalı on Facebook. Kış Masalı dizisi tüm bölümleriyle hd kalitede ve tek parça olarak ddizi kalitesiyle izlemeniz için burada. Kış Masalı 5. Bölüm, Kış Masalı yeni bölümü ile ekranda... 13 Yorum Yapılmış. Kış masalımız, bir odanın buğulu camından dışarıya bakarken bana eşlik eden müzikler, şiirler ve kahve eşliğinde yazılmıştır. Masal, Kahve, Kar, Şiir ve Şarkı Seven İyi İnsanlara….. Sibel Can Kış Masalı Şarkı Sözleri. Adını dağlara yazdım yarim Buğulu camlara kazdım Kışın masal dinlemek zor yarim Hem ağladım hem anlattım Gözyaşım kederden miydi yarım Çektıgım kaderden... Seçme türk ve dünya çocuk masalları - çocuk hikayeleri. Kınalı Kuzu 62796. Mahalleyi Cinler Bastı 33745. Masal Nedir? Masalların Özellikleri 3627. 30 TL. Kış Masalları, İlkbahar, yaz ve sonbahar masallarıyla devam edecek "Mevsim Masalları" dizisinin ilk kitabı. Her yaştan çocuğun ilgisini çekecek bu masallar uzun ve soğuk kış akşamlarında... Kış Masalları, ilkbahar, yaz ve sonbahar masallarıyla devam edecek "Mevsim Masalları" dizisinin ilk kitabı. Tarık Demirkan'ın derlediği Kış Masalları'nı Feridun Oral çizimleriyle renklendirdi. Kis Masal modelleri, Kis Masal özellikleri ve markaları en uygun fiyatları ile GittiGidiyor'da. kis masal. aramanızda 212 adet ürün bulundu. Akıllı Sıralama. Masal Oku: Türkiye'nin En Büyük Online Çocuk Masalları ve Hikayeleri Okuma Sitesi. Küçük Kepçe Bırbır Masal adasında, küçük bir kasabada, Tortor adında bir kepçe yaşıyordu. Kış Masalı isimli dizinin tüm haber ve videolarına bak. Konu: Torosların eteklerinde masal gibi bir aşk. Kış Masalı. Sezonlar ve Bölümler. Oyuncular....