Kurt ile Yedi Keçi Yavrusu

Grimm Kardeşler

Kurt ile Yedi Keçi Yavrusu
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-12-21
YAZAR Grimm Kardeşler
ISBN 6053417446
DOSYA FORMATI 7,32 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Dünyaca ünlü klasikleşmiş eserler minikleri bekliyor. İlk Öykülerim dizisinde yer alan çocukların en sevdiği öyküler, renkli resimlerle ve harika uyarlamalarla sunuluyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kurt ile Yedi Keçi Yavrusu i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kurt ile Yedi Keçi Yavrusu.

... için yemek bulmaya çıkacakmış. Bir varmış, Bir yokmuş Evvel zaman içinde yaşlı bir keçinin yedi yavrusu varmış ... Kurt İle Yedi Keçi Yavrusu ... . Keçi, yavrusunu oradan çıkarmış. Küçük oğlak kurdun gelişini, öbür kardeşlerinin hepsini yediğini anlatmış. Bir gün, yedi keçi yavrusunun mutlu annelerinin, yavrularına yiyecek aramak için onları evde yalnız bırakması gerekmiş. Kapı açılır açılmaz kurt, yavru keçilerin altısını tek tek midesine indirmiş. Yaşlı bir keçinin yedi yavrusu vardı; bu keçi yavrularını, bir anne çocuklarını nasıl severse öyle seviyordu. A ... Kurt ile Yedi Keçi Yavrusu | İzlesene.com ... . Yaşlı bir keçinin yedi yavrusu vardı; bu keçi yavrularını, bir anne çocuklarını nasıl severse öyle seviyordu. Ancak kurt, kapkara ayaklarını kapıya dayamıştı. Bunu gören yavrular: "Açmıyoruz! Kurt İle Keçi Yavruları Masalı. Kurt; -Hımmm demek anne keçi buradaysa Yedi Keçi Yavrusu da arkasında gözükmediğinden evde yalnız bırakmıştır onları herhalde harika bir şey bu! Kurt ile Yedi Keçi Yavrusu. 3.429. Grimm Kardeşler. Değerli Ebeveynler, Dünyası hayal gücünün ürettikleri ile yoğrulan çocuklarımızın dünyasında masalların çok önemli bir yeri vardır. Kurt ile Yedi Keçi Yavrusu masalı en güzel çocuk masalları arasında yer alır. Çocuğunuza anlatacak bir masal arıyorsanız bu güzel çocuk masalı tam da size göre. Kurt ile Yedi Keçi Yavrusu Masalı. Evvel zaman içinde yaşlı bir keçinin yedi yavrusu varmış. Keçi, yavrusunu oradan çıkarmış. Küçük oğlak kurdun gelişini, öbür kardeşlerinin hepsini yediğini anlatmış. Gönder...