İçimden Geçen Zaman

Güldal Mumcu

İçimden Geçen Zaman
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-11-17
YAZAR Güldal Mumcu
ISBN 6054274321
DOSYA FORMATI 6,54 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Milyonları sokağa döken olay 24 Ocak 1993 Pazar günü, saat tam 13:25'te yaşandı. Ülkemizde araştırmacı gazeteciliğin öncüsü; Atatürkçü, laik, cumhuriyetçi, demokrat bir Türkiye'nin yılmaz savunucusu Uğur Mumcu, arabasına konan bir bomba ile inandığı değerler uğruna öldürüldü. Eşi Güldal Mumcu, o günü ve o günden sonra yaşadıklarını İçimden Geçen Zaman adlı kitabında anlatıyor. Suikastın karanlıkta kalmış pek çok ayrıntısını gün ışığına çıkarıyor, yalın anlatımıyla sarsıyor."Ev sakinleşince, ablamla birlikte camın önündeki bordo koltuklara oturduk. Sis ne zaman bastırmıştı bilmiyorum, ama yoğundu ve şehir görünmüyordu. Sis bulutunun arkasındaki şehre bakarken, sanki sis bizi de içine alıyordu. O gece uyumadım. Şimdi neler konuştuğumuzu tam olarak anımsamıyorum. Öylece koltuklarda oturan halimiz ve camın dışındaki sis perdesi gözümün önüne geliyor. Bir de, ara ara içeriye gidip çocukların odalarında dolaşırken peşimi bırakmayan bulut…Uğur'u sonsuzluğa uğurladığımız günün ertesinde kar her tarafı kaplamıştı. Beyaz bir sessizlik şehri sarmıştı sanki. Pencerenin önündeki bordo koltuğa oturdum. Şehrin karla kaplı sessizliğine baktım. Hayatımda yeni bir dönem başlıyordu."

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İçimden Geçen Zaman i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İçimden Geçen Zaman.

...Ocak 1993'ten bu yana suskunluğunu koruyan Güldal Mumcu, yaşadıklarını anlattığı "İçimden Geçen Zaman" adlı kitabını İzmirli okuyucuyla paylaştı ... İçimden Geçen Zaman - Güldal Mumcu | Yazarından Dinle ... . ...çalıştığımız zaman onun gözlerinde beliren o anlayamaz ifadeyi unutmak gerekti; çoğu zaman ise susmak gerekti. İçimden Geçen Zaman. Annem, uzun zamandır bu kitap üzerine çalışıyordu. 24 TL. Eşi Güldal Mumcu, o günü ve o günden sonra yaşadıklarını İçimden Geçen Zaman adlı kitabında anlatıyor. Suikastın karanlıkta kalmış pek çok ayrıntısını gün ışığına çıkarıyor... Dinciler!.. şeriatçılar!.. gericiler!.. vs... *** Ülke tarihine b ... İçimden Geçen Zaman-Güldal Mumcu Fiyatı - Taksit Seçenekleri ... . Suikastın karanlıkta kalmış pek çok ayrıntısını gün ışığına çıkarıyor... Dinciler!.. şeriatçılar!.. gericiler!.. vs... *** Ülke tarihine bir kara leke olarak geçen Madımak katliamı da bu kurgunun Rahmetli Uğur MUMCU'nun eşi. "İçimden Geçen Zaman" adlı kitabı yayınlandı... İçimden Geçen Zaman kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Güldal Mumcu kitapları ve Um:Ag baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. İçimden Geçen Zaman en uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme seçenekleriyle bkmkitap.com'da. İçimden Geçen Zaman avantajlı fiyatlarıyla hemen satın almak için tıklayın! um:ag yayınlarından yeni bir kitap; İçimden Geçen Zaman… Eşi Güldal Mumcu, o günü ve o günden sonra yaşadıklarını İçimden Geçen Zaman adlı kitabında anlatıyor. Güldal Mumcu, Anı - Anlatı - Günlük - Seyahatname, Edebiyat kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. İçimden Geçen Zaman kitabının yazarıdır. Hiç aklımda olmayan bir zaman da hiç aklımda olmayan bir kitabın beni bu kadar derinden etkileyebiceğini düşünmemiştim... Ameliyathane'ye gelen bir doktorumuzun elinde gördüm of off... 21.38 TL. Eşi Güldal Mumcu, o günü ve o günden sonra yaşadıklarını İçimden Geçen Zaman adlı kitabında anlatıyor. Suikastın karanlıkta kalmış pek çok ayrıntısını gün ışığına çıkarıyor, yalın... GÜLDAL Mumcu kitabında eşi Uğur Mumcu'nun öldürülmesini ve sonrasını anlattı. Milyonları sokağa döken olay 24 Ocak 1993 Pazar günü, saat tam 13.25'te yaşandı. Eşi Güldal Mumcu, o günü ve o günden sonra yaşadıklarını İçimden Geçen Zaman adlı kitabında anlatıyor. Sis ne zaman bastırmıştı bilmiyorum, ama yoğundu ve şehir görünmüyordu. Neredeyse 20 yıl oldu hala Uğur Mumcu'nun katilleri bulunamadı. Toplumsal olarak gerçekten büyük infial uyandırmış bu meseleyi bir de ailesi açısından düşünsenize......