Yaşar Kemal (Ciltli)Bir Ömür Edebiyat

Feridun Andaç

Yaşar Kemal (Ciltli)Bir Ömür Edebiyat
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-02-02
YAZAR Feridun Andaç
ISBN 6059864541
DOSYA FORMATI 6,56 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Dünyaya gelmişim ya, şu güzelim gökyüzünü, yıldızları, ayı, dağların yamacına vuran gün ışığını görmüşüm ya, insanoğlunun tadına varmışım ya, seher vakti, traktörümle sürdüğüm topraktan çıkan kokuyu koklamışım ya… İşte insanlığın aradığı ölümsüzlük otu bu değil mi?”Feridun Andaç, Yaşar Kemal’in anlatı evrenini bir kazıcı gibi ortaya çıkarmaya, görmeye, anlatmaya devam ediyor. Üç kitaplık dizisinin ikinci kitabı yazarımızın Yaşar Kemal’le farklı zamanlarda yaptığı söyleşileri içeriyor. Bir yazarı anlamak, onun anlatı evrenini kavramak için farklı bakışları/yorumları içeren; üstelik kendi sözlerinde yaşamına/yazarlığına dair süreçleri tanımaya dönük bir belgesel kitap elinizdeki Yaşar Kemal: Bir Ömür Edebiyat.Bir yazarın yaşamı ve yapıtına dönük kapsamlı bir bakış/yorumla birlikte farklı bakış açılarıyla onun yaratıcılığının kaynaklarını irdeleyen; aynı zamanda kendi sözlerinde bu dünyanın dilini nasıl kurduğunu anlatan bir birikimi sunuyor size Yaşar Kemal: Bir Ömür Edebiyat. Edebiyata adanmış bir ömrün bütün dönemeçlerini gözler önüne seren bu kitapla Yaşar Kemal’e daha da yakından bakacaksınız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yaşar Kemal (Ciltli)Bir Ömür Edebiyat i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yaşar Kemal (Ciltli)Bir Ömür Edebiyat.

...ma. 224 sayfa. 14x22 cm * Ciltli ve şömizli * Bir kaç sayfada altı çizili yerler mevcut ... Yaşar Kemal Bir Ömür Edebiyat, Feridun Andaç » Satın Al... - Kidega ... . Bunun dışında çok temiz ve sağlam. Satıcı Hakkında. %25. Yaşar Kemal Sözün Büyücüsü. Feridun Andaç. %20. Türkan Şoray ile Yüz Yüze Ciltli. Feridun Andaç. Eksik Parça Yayınları. Kapat× Destek 0 544 584 22 77. Kapat×... Yaşar Kemal (Ciltli): Bir Ömür Edebiyat. Satıcı: yakala. Edebiyata adanmış bir ömrün bütün dönemeçlerini gözler önüne seren bu kitapla Yaşar Kemal'e daha da yakından bakacaksınız. kitaphanen.com´da uygun fiyata Eksik Parça Yayınları markalı Yaşar Kemal Bir Ömür ... Yaşar Kemal (Ciltli): Bir Ömür Edebiyat: Feridun Andaç... ... . kitaphanen.com´da uygun fiyata Eksik Parça Yayınları markalı Yaşar Kemal Bir Ömür Edebiyat Ciltli 9786059864541 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. ...Edebiyat Ciltli-Feridun Andaç-Eksik Parça Yayınları-Kapak Türü Ciltli-Sayfa Sayısı 224 -Basım Yılı 2016 Yasar Kemal: Bir Ömür Edebiyat.Bir yazarin yasami ve yapitina dönük kapsamli bir... ...evrenini kavramak için farklı bakışları/yorumları içeren; üstelik kendi sözlerinde yaşamına/yazarlığına dair süreçleri tanımaya dönük bir belgesel kitap elinizdeki Yaşar Kemal: Bir Ömür Edebiyat. Yalnız Adam Akif Haksızlıklara Karşı Susmayan Bir Yürek Edebiyat » İnceleme » Yaşar Kemal Bir Ömür Edebiyat Ciltli. 11.11 +KDV. 18.06 TL. ...açılarıyla onun yaratıcılığının kaynaklarını irdeleyen; aynı zamanda kendi sözlerinde bu dünyanın dilini nasıl kurduğunu anlatan bir birikimi sunuyor size Yaşar Kemal: Bir Ömür Edebiyat. Edebiyata adanmış bir ömrün bütün dönemeçlerini gözler önüne seren bu kitapla Yaşar Kemal'e daha da yakından bakacaksınız. Yaşar Kemal Bir Ömür Edebiyat (Ciltli) Feridun Andaç. Alış-Veriş Listeme Ekle. Yaşar Kemal (Ciltli) Bir Ömür Edebiyat. Edebiyata adanmış bir ömrün bütün dönemeçlerini gözler önüne seren bu kitapla Yaşar Kemal'e daha da yakından bakacaksınız. Feridun Andaç adlı yazara ait Yaşar Kemal Bir Ömür Edebiyat kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %35 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. : 2016-01. Kapak Türü. : Ciltli. 20.84 TL. ...açılarıyla onun yaratıcılığının kaynaklarını irdeleyen; aynı zamanda kendi sözlerinde bu dünyanın dilini nasıl kurduğunu anlatan bir birikimi sunuyor size Yaşar Kemal: Bir Ömür Edebiyat. Alış-Veriş Listeme Ekle. Yaşar Kemal (Ciltli) Bir Ömür Edebiyat. Feridun Andaç Yaşar Kemal'in anlatı evrenini bir kazıcı gibi ortaya çıkarmaya görmeye anlatmaya devam ediyor. ...içeren; üstelik kendi sözlerinde yaşamına/yazarlığına dair süreçleri tanımaya dönük bir belgesel kitap elinizdeki Yaşar Kemal: Bir Ömür Edebiyat. ISBN: 9786059864541. Kapak: Ciltli. ...içeren; üstelik kendi sözlerinde yaşamına/yazarlı...