Mezarların Çığlığı

Halil Cibran

Mezarların Çığlığı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-12-17
YAZAR Halil Cibran
ISBN 6054533473
DOSYA FORMATI 11,56 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Evet, ben manastırdan kovuldum; çünkü ben, mezarımı kendi elimle kazamadım.Çünkü kalbim, sürekli yalan ve iki yüzlülükten yorulmuştu. Çünkü bedenim fakir ve yoksulların mallarıyla beslenmeyi reddetti. Çünkü ruhum zulme teslim olmuş halkın bağışlarıyla zevk-ü sefa içinde yaşamayı kabul etmedi. Kovulduğum için ayrıldım; çünkü bedenim, kulübede yaşayanların elleriyle inşa ettikleri geniş oda- larda artık rahat edemiyordu. Çünkü midem, yetim ve dul kadınların gözyaşlarıyla yoğrulmuş ekmeği kabul etmiyordu artık. Çünkü dilim, Başrahibin inananların malları ve bağışlarına karşılık sattığı duaları okuyamıyordu artık. Pis bir cüzam hastası gibi manastırdan atıldığım için ayrıldım; çünkü rahip ve papazların kulaklarına, onları rahip ve papaz yapan kutsal kitabın ayetlerini haykırdım.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Mezarların Çığlığı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Mezarların Çığlığı.

...mezarımı kendi elimle kazamadım. Çünkü kalbim sürekli yalan ve iki yüzlülükten yorulmuştu ... Mezarların Çığlığı %25 İndirimli Halil Cibran ... . Mezarların Çığlığı / Halil Cibran. By Aisha Benghazi on Haz 29, 2016 in edebiyat, Kitap Alıntısı. Bu tavırla konuştuktan sonra beni hüzünlü bir halde bırakıp gitti. Ben orada mezarların önünde bir... (#552985173). Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Mezarların Ç ... Mezarların Çığlığı ... . Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Mezarların Çığlığı. Mezardan çığlıklar gelince mezarı böyle açtılar. Mezarların Çığlığı, Halil Cibran, 1354, 7.80. Mezarların Çığlığı. Araf Yayınları. 8.45. Halil Cibran mezarların çığlığı , Günümüzde dahi Erklerin toplum düzeni üzerindeki acımasız baskısını kendi günahlarını göz ardı ederek . Kusursuz toplum ardından gelecektir. MEZARLARIN Ç...