Grand Duc Albüm 1 / Gece Cadıları

Grand Duc Albüm 1 / Gece Cadıları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-12-31
YAZAR
ISBN 6054191314
DOSYA FORMATI 8,33 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

1943 Kışı. Doğu cephesi cehenneminde yenilmez Luftwaffe göklere hakimdir ve bozguna uğramış Rus birliklerinin üzerine ateş ve çelikten bir sel gibi akmaktadır. Kendilerini silindir gibi ezen Nazilerin karşısındaki Sovyet filosunun elindeyse, ilerlemelerini yavaşlatabilecek pilotlarının kahramanlıklarından başka bir şey yoktur. Lilya, yavaş ve eskimiş uçaklarıyla düşmanı yıpratmakla görevli "gece cadıları"ndan biridir. Ama baştan belli olan kaderlerini düşmana ödetmeye kararlıdır. Karşısındaki Wulf ise Hitler'in kanatlarındaki sayısız çelik tüyden biridir... ama isyankar, itaatsiz bir tüy... üstelik sonuna kadar Nazi karşıtıdır!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Grand Duc Albüm 1 / Gece Cadıları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Grand Duc Albüm 1 / Gece Cadıları.

... Yoldaş Lilya. Yann. Çizgi Düşler Yayınevi ... Grand Duc Albüm 1 - Gece Cadıları Yann ... . Grand Duc Albüm 1 - Gece Cadıları Yazar : Yann, Çizgi Düşler Yayınevi %30 indirim Fiyat : 9,72 TL Kategori : Edebiyat,Çizgi Roman, - Kredi Kartı,Kapıda Ödeme,Havale/Eft,Posta Çeki ve 6 Taksit... Kalbur Zaman İçinde Ölür Gece PDF İndir. Sultandağda Üç Gece PDF İndir. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Grand Duc Albüm 1 - Gece Cadıları. Çizgi Düşler Yayınevi. 9.72. Geri Satıc ... Grand Duc Albüm 1 - Gece Cadıları Yann ... . Çizgi Düşler Yayınevi. 9.72. Geri Satıcı Açıklaması. Grand DUC albüm 1 gece cadıları - albüm 2: lılya - albüm 3: wulf & lılya (3 cilt ta..., Yann Hugaulf. (#507589445). Grand Duc Albüm 1 - Gece Cadıları. Yeni. Ücretsiz Kargo. Lilya, yavaş ve eskimiş uçaklarıyla düşmanı yıpratmakla görevli "gece cadıları"ndan biridir. Ama baştan belli olan kaderlerini düşmana ödetmeye kararlıdır. Grand Duc Albüm 1 - Gece Cadıları (9786054191314). 0,00. Grand Duc Albüm 1 - Gece Cadıları. Yann. Çevirmen: Ömer B. Albayrak. Grand Duc Albüm 2 - Yoldaş Lilya. Yann. Çizgi Düşler Yayınevi. 13,89 TL. Stokta yok. Anasayfa ›› Çizgi Roman ›› Grand Duc Albüm 1 - Gece Cadıları. yorumsuz. Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+....