Eğreti Gölgeler

Hakan Karadağ

Eğreti Gölgeler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-21
YAZAR Hakan Karadağ
ISBN 6053234593
DOSYA FORMATI 7,30 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

12 Eylül döneminin en karanlık günleri yaşanıyordu. Herkes kendi gölgesinden korkar, arkadaşlıklar bile şüphelerin esareti altında kurulur olmuştu. Askerler yolda kimlik sorar, şüpheli gördüklerini alır götürürlerdi. Bütün bu olumsuzluklara rağmen, karı delip geçen kardelen çiçekleri gibi, güzel günlere dair umutlar da yeşeriyordu. İdamlar, haksız tutuklamalar ve aramalar en azından bu umutları tutsak edemiyordu. Ne sevmekten, ne de devrimden vazgeçmeyecekti.Etrafında olan bitenle ilgilenmiyor, gelen geçen insanların çarpmalarını hissetmiyordu. İnsanların şaşkın bakışlarına da yanıt vermiyor, elinde sigara öylece duruyor, uçsuz bucaksız bir hiçlik denizinde yüzdüğünü sanıyordu. Yaşamla olan ilişkisi kesilmiş, ruhu bedenden ayrılmış ama bedeni bu dünyada kalmıştı. Ne ölü ne de sağdı, Araf’ta geziniyordu.Aşk, hiçliklerle dolu yaşamımızda, kendi kimyamızı ve duygularımızı keşfettiğimiz bir süreçtir. Ne yazık ki bu keşfe çıktığımızda, kaybetme korkumuz, sahiplenme duygusunu ölçüsüzce damarlarımıza zerk eder. Bu duyguyu dizginleyemeyenler, sevdiklerini bezdirirler. Sonuçta ya mutsuz ve yalnız kalırız ya da şanslıysak, sevdiğimiz bu gönüllü esareti kabul eder. Ama o zaman da aşkın elde etme cazibesi kalmaz, aşkımızı soldurur, yitiririz. Bunu ilk başlarda, o balayı devresinde fark etmemiz zordur. Çünkü kendi içimize yaptığımız keşif gezisi henüz başlamamıştır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Eğreti Gölgeler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Eğreti Gölgeler.

... Hakan Karadağ tarafından yazılmıştır ... Eğreti Gölgeler - Hakan Karadağ : %30 İndirimli ... . 1 Mar 2017 - Pinterest'te hakan0474 adlı kullanıcının "Eğreti Gölgeler" panosunu inceleyin. Karadağ, Gölgeler kitabı ve Kitap hakkında daha fazla fikir görün. 16.10 TL. 12 Eylül döneminin en karanlık günleri yaşanıyordu. Herkes kendi gölgesinden korkar, arkadaşlıklar bile şüphelerin esareti altında kurulur olmuştu. 12 Eylül döneminin en karanlık günleri yaşanıyordu. Herkes kendi gölgesinden korkar, arkada ... Roman - Cinius Yayınları - Eğreti Gölgeler ... . Herkes kendi gölgesinden korkar, arkadaşlıklar bile şüphelerin esareti altında kurulur olmuştu. 14.95 TL. 12 Eylül döneminin en karanlık günleri yaşanıyordu. Herkes kendi gölgesinden korkar, arkadaşlıklar bile şüphelerin esareti altında kurulur olmuştu. 1 Mar 2017 - Pinterest'te hakan0474 adlı kullanıcının "Eğreti Gölgeler" panosunu inceleyin. Eğreti Gölgeler - 3 indirimli 12 Eylül döneminin en karanlık günleri yaşanıyordu. 13.66 TL. 12 Eylül döneminin en karanlık günleri yaşanıyordu. Herkes kendi gölgesinden korkar, arkadaşlıklar bile şüphelerin esareti altında kurulur olmuştu. Hakan Karadağ. 12 Eylül döneminin en karanlık günleri yaşanıyordu. Herkes kendi gölgesinden korkar, arkadaşlıklar bile şüphelerin esareti altında kurulur olmuştu. Eğreti Gölgeler. Eğreti Gölgeler (9786053234593). Marka : Hakan Karadağ. Tedarikçi : Cinius Yayınları. 01.Mar.2017 - Pinterest'te hakan0474 adlı kullanıcının "Eğreti Gölgeler" panosunu inceleyin. Karadağ, Gölgeler kitabı, Kitap hakkında daha fazla fikir görün. 1 Mar 2017 - Pinterest'te hakan0474 adlı kullanıcının "Eğreti Gölgeler" panosunu inceleyin. Karadağ, Gölgeler kitabı ve Kitap hakkında daha fazla fikir görün. 16.10 TL. Eğreti Gölgeler-Cinius Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. 1 Mar 2017 - Pinterest'te hakan0474 adlı kullanıcının "Eğreti Gölgeler" panosunu inceleyin. Eğreti Gölgeler - 3 indirimli 12 Eylül döneminin en karanlık günleri yaşanıyordu. 14.95 TL. 12 Eylül döneminin en karanlık günleri yaşanıyordu. Herkes kendi gölgesinden korkar, arkadaşlıklar bile şüphelerin esareti altında kurulur olmuştu. Eğreti Gölgeler Hakan Karadağ. Yaşamımızd...