Bozkırın Savaşçısı

Kutlu Altay Kocaova

Bozkırın Savaşçısı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-12-01
YAZAR Kutlu Altay Kocaova
ISBN 6058496125
DOSYA FORMATI 4,51 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“İşte, yine savaş.Yine Türk, Türk’ü, Türk’ü kıracak.Yine Türk kanı akacak.Çinliler,Araplar,Sartlar bizi kurt gibi kemirmek isterken, neden biz sürekli birbirizle didişiyoruz?Neden bir iktidar uğruna, kardeş kanu akıtıyoruz? Önce Kağan’a isyan,sonra Kırgızlara saldırı ve Arslan Beyin ölümü, Hazarlarla savaş ve şimdi de Oğuzlar…Bu insanlarla beraber savaşmış olmak, ne yazık!Bunlar için Türk kanı akıttım.O öldürdüğün Hazar askerleri için ancak şimdi üzülüyorum.Ama ne yapabilirdim?Yapacak bir şeyim yoktu ki.Tek başıma direnemezdim.Ama şimdi buradayım.Oğuzlarla beraberim ve savaşacağım.Kendi kanıma karşı son kez savaşacağımEğer bu savaştan da ölmeden çıkarsam, kılıcımı, okumu ve mızrağımı, Türklere karşı hiçbir savaşta kullanmayacağım.”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bozkırın Savaşçısı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bozkırın Savaşçısı.

...caova kitapları ve Aygan yayincilik 2015 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap NadirKitap ... Bozkırın Savaşçısı Kutlu Altay Kocaova ... .com'da. Dün (28.09.2019) i'tibâriyle yayınlanan ilk romanım olan Bozkırın Savaşçısı'nın üçüncü baskısı, Karakum Yayınları tarafından yayınlandı. İşte, bu sürede ben "Bozkırın Savaşçısı"nı yaşattım. Bozkırın Savaşçısı en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. Hemen Bozkırın Savaşçısı satın alın, indirimli ve avantajlı seçenekleri kaçırmayın! "İşte, ... Bozkırın Savaşçısı - Kutlu Altay Kocaova - Kitap... | KitapElimde.com ... . Hemen Bozkırın Savaşçısı satın alın, indirimli ve avantajlı seçenekleri kaçırmayın! "İşte, yine savaş. Yine Türk, Türk'ü kıracak. Yine Türk kanı akacak. Çinliler, Araplar, Sartlar bizi kurt gibi kemirmek isterken, neden biz sürekli birbirimizle didişiyoruz? 10.50 TL. Bozkırın Savaşçısı-Karakum Yayınevi- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Kitap : Bozkırın Savaşçısı, Yazar : Kutlu Altay Kocaova, Yayınevi : Güneş Yayıncılık - 9786058496125 - Fiyat: 8,62 TL. Bozkırın Savaşçısı. Size haber verelim. %15. Roman. Bozkırın Savaşçısı. Bozkırın Savaşçısı. Yeni. Ücretsiz Kargo. Bozkırın Savaşçısı. Kutlu Altay Kocaova. "İşte, yine savaş. Yine Türk, Türk'ü kıracak. Yine Türk kanı akacak. Çinliler, Araplar, Sartlar bizi kurt gibi kemirmek isterken, neden biz sürekli birbirimizle didişiyoruz? Kutlu Altay Kocaova. "İşte, yine savaş. Yine Türk, T...