Asteriks - Büyük Yolculuk

Rene Goscinny

Asteriks - Büyük Yolculuk
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Rene Goscinny
ISBN 9759905081
DOSYA FORMATI 10,45 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

M.Ö. 50 yılı. galya tamamen roma işgali altındadır... Hemen Hemen... Yenilmez galyalılar'ın yaşadığı küçük bir köy hala kendisini savunmaktadır. Totoryum, akvaryum, toplantıyum ve laudanyum kalelerinde yerleşmiş olan romalı lejyonerler için hayat hiç de kolay değildir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Asteriks - Büyük Yolculuk i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Asteriks - Büyük Yolculuk.

...ımızın kahramanı. Sevimli, zeki ve savaşçı, zor görevlerin adamı ... ASTERİKS BÜYÜK YOLCULUK - Albert Uderzo | Kitapx ... . Asteriks insanüstü gücünü Büyüfiks'in hazırladığı sihirli iksirden alır... Rene Goscinny. M.Ö. 50 yılı. galya tamamen roma işgali altındadır... Hemen Hemen... Yenilmez galyalılar'ın yaşadığı küçük bir köy hala kendisini savunmaktadır. Asteriks - Büyük Yolculuk. Rene Goscinny. HAVALE :18,56 TL %1 EFT İndirimi. Asteriks insanüstü gücünü Büyüfiks´in hazırladığı sihirli i ... Asteriks - Büyük Yolculuk En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... . Asteriks insanüstü gücünü Büyüfiks´in hazırladığı sihirli iksirden alır... Kutu içinde yer alan kitaplar: Kâhin Asteriks Korsika'da Sezar'ın Hediyesi Büyük Yolculuk Oburiks ve Şirketi Asteriks Belçika'da. Asteriks - Büyük Yolculuk/Rene Goscinny incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Ürün Açıklaması. Kitabın Orjinal Adı. : Asteriks - Büyük Yolculuk. Asteriks - Büyük Yolculuk (9789751405081). Marka : Albert Uderzo, Rene Goscinny. Rene Goscinny. Asteriks Galya Kalkanı. ₺18,75 KDV Dahil. Asteriks - Büyük Yolculuk, çocuk-gençlik kitapları kategorisinde ücretsiz kargo ve 19,7 TL indirimli fiyatla. Yorum Yaz. Ürün Adı: Asteriks - Büyük Yolculuk. Mağaza: kitapzen. "Asteriks büyük yolculuk". için 10 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Fiyat. Galyalı Asteriks'in Maceraları - Büyük Yolculuk. Rene Goscinny, Albert Uderzo. Satıcı. M.Ö. 50 yılı. galya tamamen roma işgali altındadır... Hemen Hemen... Yenilmez galyalılar`ın yaşadığı küçük bir köy hala kendis...