Arkadaşım Pasta Panda

Canan Tan

Arkadaşım Pasta Panda
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-07-01
YAZAR Canan Tan
ISBN 6050932188
DOSYA FORMATI 10,25 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İzmir Büyükşehir Belediyesi Çocuk Öyküleri Ödülü kazanmış bu sıcacık dostluk öyküsünü çok seveceksiniz.“O benim en iyi sırdaşım” dediğiniz bir oyuncağınız oldu mu hiç?Elif ile Pasta Panda’nın dostluğu bir oyuncakçı dükkânında başladı. Küçük kız tüm oyunlarını Pasta Panda’yla oynadı, büyüdükçe her sırrını onunla paylaşır oldu. Ayrılmaz bir ikiliydi onlar. Ta ki, Elif üniversiteye gitmek için başka bir şehre taşınmak zorunda kalana dek...Usta yazar Canan Tan duyarlı yaklaşımı ve akıcı diliyle bizlere bir kız çocuğu ile oyuncak ayısı arasındaki unutulmaz dostluğu anlatıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Arkadaşım Pasta Panda i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Arkadaşım Pasta Panda.

...da'nın dostluğu bir oyuncakçı dükkânında başladı ... Arkadaşım Pasta Panda - Canan Tan Kitapları ... . 20.06 TL. Arkadaşım Pasta PandaArkadaşım Pasta Panda - İzmir Büyükşehir Belediyesi Çocuk Öyküleri Ödülü kazanmış bu sıcacık dostluk öyküsünü çok seveceksiniz. Arkadaşım Pasta Panda. 200 TL ve üstü alışverişlerde 20 TL indirim kuponu: Akakce20drStokta 2 adetSon güncelleme: 12 dakika önce D&R. Arkadaşım Pasta Panda/canan Tan. Elif ile Pasta Panda'nın dostluğu bir oyuncakçı dü ... Arkadaşım Pasta Panda , Canan Tan - Fiyatı & Satın Al | İdefix ... . Elif ile Pasta Panda'nın dostluğu bir oyuncakçı dükkânında başladı. Küçük kız tüm oyunlarını Pasta Panda'yla oynadı, büyüdükçe her sırrını onunla paylaşır oldu. Ayrılmaz bir ikiliydi onlar. Arkadaşım Pasta Panda en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. Hemen Arkadaşım Pasta Panda satın alın, indirimli ve avantajlı seçenekleri kaçırmayın! 7 €. Elif ile Pasta Panda'nın dostluğu bir oyuncakçı dükkânında başladı. Küçük kız tüm oyunlarını Pasta Panda'yla oynadı, büyüdükçe her sırrını onunla paylaşır oldu. Ayrılmaz bir ikiliydi onlar. Elif ile Pasta Panda'nın dostluğu bir oyuncakçı dükkânında başladı. Küçük kız tüm oyunlarını Pasta Panda'yla oynadı, büyüdükçe her sırrını onunla paylaşır oldu. Ayrılmaz bir ikiliydi onlar. Arkadaşım Pasta Panda hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası. Cicili bicili oyuncaklar arasından onu seçti Elif. Adını da Pasta Panda koydu. Arkadaşım Pasta Panda en ucuz fiyatlarla Lazımbana.com'da, Bu ürünü farklı öde...