Al Sana Bahar

Hüsnü Mahalli

Al Sana Bahar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-05-12
YAZAR Hüsnü Mahalli
ISBN 6053110880
DOSYA FORMATI 4,48 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Aralık 2010’da Tunus ve hemen peşinden Mısır’dan esen rüzgâra hemen ad aranmaya başlandı. Batılılar buna “Arap Baharı” dedi. Herkes heyecanlandı. Demokrasi ve özgürlüğe susamış Ortadoğu halkları sevindi. Bölgesel ve uluslararası medya müthiş bir görev üstlendi. Milyonlarca yalan üretildi. Çağdışı, ilkel ve bağnaz Suudi yönetimi ve yandaşı Körfez ülkeleri “Ortadoğu’da demokrasi ve özgürlük” için milyarlarca dolar dağıttı.Hüsnü Mahalli hemen“Ortada iğrenç bir oyun var.Bu bahar halklardan yana değil ve olamaz!” dedi.Ocak 2012’de “Ortadoğu’da Kanlı Bahar” kitabını yazdı ve tüm gerçekleri anlattı.Ocak 2014’te “Diren Suriye” kitabı ile Suriye merkezli tüm gelişmelere ışık tuttu ve hepimizi bekleyen tehlikelere dikkat çekti.Bahar’ın 5. yılında Mahalli “Al sana bahar!” diyor.5 yılda Suriye, Irak, Libya, Tunus, Mısır, Lübnan, Yemenve tüm bölgede olup biten her şeyi yazdı.Emperyalist ülke ve güçlerin bölgesel işbirlikçileriyle iğrenç tezgâhlarını.Din adına öldürülen insanları, yıkılan ülkeleri ve acı çeken milyonları.Ama daha önemlisi dünyanın dört bir yanından Türkiye’ye gelerek Suriye’ye giren IŞİD, Nusra ve benzeri örgütlerin ruh hastası, sapık ve manyak katillerini.Ve onlara destek veren, yardım eden, seven, dayanışma içinde olan ve duygusal bağla bağlanan milyonlarca cahil “radikal İslamcı” insanımızı.AKP olmasaydı bunların hiçbiri olmayacaktı.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Al Sana Bahar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Al Sana Bahar.

... Suriye merkezli tüm gelişmelere ışık tuttu ve hepimizi bekleyen tehlikelere dikkat çekti ... Al Sana Bahar, Hüsnü Mahalli Pdf, Epub Download, Reviews ... . Bahar'ın 5. yılında Mahalli "Al sana bahar!" diyor. Ocak 2014'te "Diren Suriye" kitabı ile Suriye merkezli tüm gelişmelere ışık tuttu ve hepimizi bekleyen tehlikelere dikkat çekti. Bahar'ın 5. yılında Mahalli "Al sana bahar!" diyor. Ocak 2014'te "Diren Suriye" kitabı ile Suriye merkezli tüm gelişmelere ışık tuttu ve hepimizi bekleyen tehlikelere dikkat çekti. Bahar'ın 5. yılında Mahalli "Al sana bahar!" diyor. Hüsnü Mahalli. Aralık 2010'da Tunus ... Al Sana Bahar Hüsnü Mahalli ... . Bahar'ın 5. yılında Mahalli "Al sana bahar!" diyor. Hüsnü Mahalli. Aralık 2010'da Tunus ve hemen peşinden Mısır'dan esen rüzgâra hemen ad aranmaya başlandı. Batılılar buna "Arap Baharı" dedi. Herkes heyecanlandı. Bu bahar halklardan yana değil ve olamaz!" dedi. Ocak 2012'de "Ortadoğu'da Kanlı Bahar" kitabını yazdı ve tüm gerçekleri anlattı. Bahar'ın 5. yılında Mahalli "Al sana bahar!" diyor. Ocak 2014'te "Diren Suriye" kitabı ile Suriye merkezli tüm gelişmelere ışık tuttu ve hepimizi bekleyen tehlikelere dikkat çekti. Bahar'ın 5. yılında Mahalli "Al sana bahar!" diyor. Hüsnü Mahalli. Aralık 2010'da Tunus ve hemen peşinden Mısır'dan esen rüzgâra hemen ad aranmaya başlandı. Batılılar buna "Arap Baharı" dedi. Herkes heyecanlandı. Bu bahar halklardan yana değil ve olamaz!" dedi. Ocak 2012'de "Ortadoğu'da Kanlı Bahar" kitabını yazdı ve tüm gerçekleri anlattı. Bahar'ın 5. yılında Mahalli "Al sana bahar!" diyor....