Gardiyan / Döngü

İsmet Yeşil

Gardiyan / Döngü
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-03-15
YAZAR İsmet Yeşil
ISBN 6058404618
DOSYA FORMATI 9,10 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Döngü, 3 milyon yıl önce, Dinkeneş ve kızının hikayesiyle başlıyor; günümüzden 2 milyon yıl sonra, Hasnen’in uzayda evrenin sonunu saptamaya yönelik bir deney yapmasıyla son buluyor – ama hikaye devam ediyor.Bu ikisinin arasında Peto, eşini güneşin kavurucu ışınlarından korumaya çalışıyor;Amma, halkını yaklaşan buzuldan kurtarmak istiyor;Tarumsis, görev yaptığı tapınağı kurtarmak için Hz. Musa’nın peşinden gidiyor;Anina, Pavlus’un sağ kolu olarak Barnabas’a karşı mücadele veriyor;Katharina Kepler, Avrupa tarihini değiştirmeye soyunan Genç Osman’a yardım ediyor;Qin Alexia Temirova, ilk Dünya Lideri oluyor;Kayra, insanlığı yeni bir gezegene taşıyanlar arasında yer alıyor.Hepsinin arkasındaysa, gizemli Ra-Tarhuna tarikatı var. Gardiyan ise, evrenin, zamanın, ışığın, varoluşun temellerini sorgulayan, zihin açıcı öneriler ve hipotezler ortaya yatan, son derece ilginç bir “kuram” bölümü. Kitabın İngilizce baskısı için Kirkus Review şöyle demişti: “…merak uyandırıcı bir çerçeve, cesur arayışlar ve büyük fikirler…” Gardiyan/Döngü geçmiş, gelecek, insanlığın kaderi ve evrenin yapısını ören, benzerine az rastlanan bir çalışma – İsmet Yeşil’den.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Gardiyan / Döngü i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Gardiyan / Döngü.

...rdiyan Nasıl Olunur? Gardiyan Maaşları Ne Kadar? Gardiyanların Görevleri Nelerdir? Gardiyan yani infaz koruma memuru olmak için KPSS sınavına girmek gerekmektedir ... Zalım Gardiyan! ... . Gardiyan olma süreci ile ilgili olarak; Kimler gardiyan olabilir? Gardiyan olmak için aranan şartlar neler? Gardiyan olmak için KPSS'den kaç puan almak gerekiyor? cavit karabey -gardiyan. 7belaTERLEMEZ. İmparator Kadir - Gardiyan Şiiri. 4 Ağustos 2014 | Yazar: Umut | 1 Yorum Yapılmış | 8.423 Görüntülenme. Kimimiz efkarlanmış elinde cigarası adalet bunun neresinde söylesene be gardiyan. Ismet ... Gardiyan - Döngü - Ürün Arama Motoru ... . 4 Ağustos 2014 | Yazar: Umut | 1 Yorum Yapılmış | 8.423 Görüntülenme. Kimimiz efkarlanmış elinde cigarası adalet bunun neresinde söylesene be gardiyan. Ismet Yesil. 30 March 2016 ·. "GARDİYAN VE DÖNGÜ" tüm D&R 'larda ! dr.com.tr. Evrenin DNA'sı Gardiyan. Hemen AL. Yarısı roman, yarısı uzay fiziği! Döngü, 3 milyon yıl önce, Dinkeneş ve k... #Gardiyan #Döngü #Gardiyan - #- Döngü #Gardiyan - Döngü. Cavit Karabey / Gardiyan Şarkı Sözü. Şarkı sözü henüz eklenmedi. biliyorsanız bize iletin ekleyelim. şarkı sözleri, Cavit Karabey Gardiyan bedava mp3 indir, Cavit Karabey Gardiyan mobil dinle. ...kuantum fiziğindeki belirsizlikler için, 'şimdilik' diyerek, belirsizin aslında belirsiz olmadığını ve bazı belirsizlere kendimce bir kapı aralamaya ç...