George ve Kırılamayan Şifre

Stephen Hawking

George ve Kırılamayan Şifre
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-06-17
YAZAR Stephen Hawking
ISBN 6050927597
DOSYA FORMATI 7,50 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

George ve en yakın arkadaşı Annie, bir süredir uzaymacerası yaşamadığı için çok mutsuz. Oysa daha fazlabeklemelerine gerek yok...Tuhaf olaylar çoktan başlamıştı:Bankalar karşılıksız para dağıtıyor, süpermarketleryiyecekleri için para talep edemiyor ve uçaklar uçmamaktadiretiyor. Anlaşılan dünyanın en gelişmiş bilgisayarlarıçökertilmiş durumda...George ve Annie’nin bu sorunların arkasında neyinya da kimin olduğunu öğrenmeleri için uzayın daha daderinlerine gitmeleri gerek. Soluk soluğa okuyacağınız bu serüven, saygın profesörlerin Evren’le ilgili en son teorilerini de içeriyor!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz George ve Kırılamayan Şifre i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap George ve Kırılamayan Şifre.

...TL. George ve Kırılamayan Şifre George ve en yakın arkadaşı Annie, bir süredir uzay macerası yaşamadığı için çok mutsuz ... George ve Kırılmayan Şifre | Kitap.net ... . Oysa daha fazla beklemelerine gerek yok... George ve Kırılamayan Şifre George ve en yakın arkadaşı Annie, bir süredir uzay macerası yaşamadığı için çok mutsuz. Oysa daha fazla beklemelerine gerek yok... Stephen Hawking, Lucy Hawking. George ve Kırılamayan Şifre George ve en yakın arkadaşı Annie, bir süredir uzay macerası yaşamadığı için çok mutsuz. Oysa daha fazla beklemelerine gerek yok... Anlaşılan dünyanın en gelişmiş bilgisayarları çökertilmiş durumda... George ve ... George Ve Kırılamayan Şifre - ePttAVM ... . Oysa daha fazla beklemelerine gerek yok... Anlaşılan dünyanın en gelişmiş bilgisayarları çökertilmiş durumda... George ve Annie'nin bu sorunların arkasında neyin ya da kimin olduğunu öğrenmeleri için uzayın daha da derinlerine gitmeleri gerek. Üye Girişi Yeni Üyelik Oluştur. E-Posta Adresi. Şifre. 38.25 TL. George ve Kırılamayan Şifre-Doğan Egmont Yayıncılık- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Sayfa Sayısı :324. George ve Kırılamayan Şifre George ve en yakın arkadaşı Annie, bir süredir uzay macerası yaşamadığı için çok mutsuz. Oysa daha fazla beklemelerine gerek yok... 31.50 TL. George ve Kırılamayan Şifre George ve en yakın arkadaşı Annie, bir süredir uzay macerası yaşamadığı için çok mutsuz. Oysa daha fazla beklemelerine gerek yok... George ve Kırılamayan Şifre George ve en yakın arkadaşı Annie, bir süredir uzay macerası yaşamadığı için çok mutsuz. Oysa daha fazla beklemelerine gerek yok... Ürün Detayları. George ve Kırılamayan Şifre | Stephen Hawking | Doğan Egmont Yayıncılık. Taksit Seçenekleri. Stephen Hawking, Lucy. George ve en yakın arkadaşı Annie, bir süredir uzay macerası yaşamadığı için çok mutsuz. Oysa daha fazla beklemelerine gerek yok... 33.13 TL. George ve en yakın arkadaşı Annie, bir süredir uzay macerası yaşamadığı için çok mutsuz. Oysa daha fazla beklemelerine gerek yok......