Sabrımı Zorluyorsun

Isabelle Filliozat

Sabrımı Zorluyorsun
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-04-19
YAZAR Isabelle Filliozat
ISBN 9752753310
DOSYA FORMATI 4,58 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

6-11 yaş arasında çocuğu olan anne babalar! Bu kitap sizin için.• Çocuğunuz en ufak düş kırıklığında ortalığı ayağa mı kaldırıyor?• Ne yapsanız daha da fazlasını mı istiyor?• Size asla bir şey anlatmıyor mu?• Evde hiçbir iş yapmıyor mu?• Eşyalarını sağa sola gelişigüzel atıyor mu?• Şiddet içeren video oyunları mı oynuyor?• Yerinde durmuyor, dikkatini toplayamıyor mu?• Yasak olanı yapmaktan vazgeçmiyor mu?Çocuğunuzun bu tür can sıkıcı davranışları aslında hiç tahmin etmediğiniz nedenlerden kaynaklanıyor olabilir. Bu kitap var gücünüzle ittiğiniz halde açamadığınız kapıları belki de sadece çekerek kolayca açabileceğinizi gösteriyor.Denemediğim Yol Kalmadı kitabında, 1-5 yaş arasında çocuğu olan anne babalara hitap eden Isabelle Filliozat, bu kez 6-11 yaş aralığındaki çocuklarda en sık karşılaşılan sorunlara değiniyor ve bunlara farklı açılardan yaklaşıyor. Anne babasıyla aynı mesleği paylaşan, deneyimli bir psikolog ve iki çocuk annesi olan yazar, zengin mesleki ve kişisel deneyimlerini paylaşıyor. Bu sorunların nedenlerini ve bunlara nasıl yaklaşılabileceğini sevimli çizimler eşliğinde anlatıyor. Ayrıca herkesin anlayacağı bir dil kullanması ve bol örnek vermesi kitabı daha da ilgi çekici kılıyor.Bu kitabı okuduktan sonra çocuklara ve yaşama bakışınız tümüyle değişecek, daha donanımlı bir ebeveyn haline geleceksiniz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sabrımı Zorluyorsun i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sabrımı Zorluyorsun.

...luşan kitap; KURALDIŞI YAYINLARI yayınevinin 19/4/2019 Cuma tarihinde ve 4 ... Sabrımı Zorluyorsun! 6 - 11 Yaş Arası Çocukları Anlama Rehberi... ... . Baskı sayısı ile... Sabrımı Zorluyorsun! - Isabelle Filliozat ürününün 4 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo ve bkm express Sabrımı Zorluyorsun! - Isabelle Filliozat yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz. Sabrımı Zorluyorsun. Yazar : Isabelle Filliozat Yayınevi : Kuraldışı Yayıncılık Bu kategorideki tüm ürünler. 15.64 TL. 6-11 yaş arasında çocuğu olan anne babalar! Bu kitap sizin i ... Sabrımı Zorluyorsun!, Isabelle Fillozat » Satın Al & Fiyatı - Kidega ... . 15.64 TL. 6-11 yaş arasında çocuğu olan anne babalar! Bu kitap sizin için. Çocuğunuz en ufak düş kırıklığında ortalığı ayağa mı kaldırıyor? Ne yapsanız daha da fazlasını mı istiyor? 27.14 TL. Sabrımı ZorluyorsunSabrımı Zorluyorsun - -11 yaş arasında çocuğu olan anne babalar! Bu kitap sizin için....