Aramızda Kalmasın /Tuş Beyinli Serisi 2

Yusuf Asal

Aramızda Kalmasın /Tuş Beyinli Serisi 2
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-11-08
YAZAR Yusuf Asal
ISBN 6051627984
DOSYA FORMATI 9,16 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Bir tuş beyinli için kahraman olmak zor olmasa gerek.” İşte tam böyle düşünüyordum. Ta ki kahramanların özelliklerini alt alta sıralayana dek...Belki de önce hazır kahramanları gözlemek gerekiyordu. Ama biliyor musunuz, insanın çevresinde bir kahraman bulması öyle pek de kolay bir iş sayılmaz. Tam kahramanınızı buldum zannediyorsunuz... Bir de ne görün, o da sıradan mı sıradan biriymiş.Ama bir dakika, belki de kahramanlar, sıradanlığın süperliğinde gizlidir.Bu arada söylediklerim sakın aramızda kalmasın! 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Aramızda Kalmasın /Tuş Beyinli Serisi 2 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Aramızda Kalmasın /Tuş Beyinli Serisi 2.

... arada söylediklerim sakın aramızda kalmasın! Tuş Beyinli Serisi en ucuz fiyat garantisiyle! Daha Fazla Bilgi ... Aramızda Kalmasın - Tuş Beyinler 2 Fiyatı ... . Tuş Beyinli 2: Aramızda Kalmasın - Nesil Yayınları. Bir tuş beyinli için kahraman olmak zor olmasa gerek. Ana sayfa/Çocuk Kitapları/Roman-Öykü/Tuş Beyinli 2 - Aramızda Kalmasın. 3250 de 3587. Tuş Beyinli 2 - Aramızda Kalmasın. Yorum Yap. Alış-Veriş Listeme Ekle. Aramızda Kalmasın / Tuş Beyinli Serisi 2. "Bir tuş beyinli için kahraman olmak zor olmasa gerek." İşte tam böyle düşünüyordum. ... Aramızda Kalmasın; Tuş Beyinli Serisi - 2 - arifankitapevi.com ... . "Bir tuş beyinli için kahraman olmak zor olmasa gerek." İşte tam böyle düşünüyordum....