Hayatın İçinden Sevgi Hikayeleri 3

Cüneyd Suavi

Hayatın İçinden Sevgi Hikayeleri 3
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-05-03
YAZAR Cüneyd Suavi
ISBN 6050828528
DOSYA FORMATI 11,8 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Birkaç aylık bebeğe:“Ne kadar da yaramazsın,” diye kızmışlar. “Sanki karnın açmış gibi ağlayıp duruyorsun. Fakat annen seni kucağına alınca, bir damla süt emip bırakıyorsun.”Bebek, ‘melek diliyle’ konuşarak: “Hiç süt içmesem de Allah beni doyurur,” demiş. “Ama annemin bana sarılması için, elimden başka bir şey gelmiyor ki…”İnsanımız yıllar boyu (çok az bir örnek dışında) ruhunu tatmin etmeyen, bu yüzden de kendisine yabancı gelen öyküler okudu. Çünkü önüne konulan malzeme o kadardı. Bunun sonucunda da, özelikle gençlerin ruh dünyaları karardı ve bu dünyada sergilenen muhteşem güzellikler; karanlığın etkisiyle gitgide daha az görünmeye başladı. Oysa Allah bu âleme dikkatli gözlerle bakılmasını, her eser ve her olayın arkasında gizli olan İlahî sanatın görülmesini istiyordu. Bunun için ‘farklı bir gözlük’ gerekirdi. Çok şükür ki 80’li yıllarda ortaya çıkan ve HAYATIN İÇİNDEN doğan güzel öyküler, kendi çapında da olsa bu farklı gözlüğü takabildi gözlere.Bu kitapta yer alan ve tefekkür gözlüğüyle yazılan kısa öyküler, eminiz ki sizleri de farklı bir âleme götürecektir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Hayatın İçinden Sevgi Hikayeleri 3 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Hayatın İçinden Sevgi Hikayeleri 3.

...n güncelleme: 17 dakika önce idefix. Hayatın İçinden Sevgi Hikayeleri 3 kitabı pdf indirmek için geldiniz ... Hayatın İçinden Sevgi Hikayeleri 3 | Kitapjo.com ... . 2019-10-11 yılında yayınlanan Hayatın İçinden Sevgi Hikayeleri 3 , 1. Baskı ve Hikaye (Yerli) kategorisinde yer almaktadır. 14.95 TL. Bunun için 'farklı bir gözlük' gerekirdi. Çok şükür ki 80'li yıllarda ortaya çıkan ve Hayatın İçinden doğan güzel öyküler, kendi çapında da olsa bu farklı gözlüğü takabildi gözlere. Yüzü dondu ve "Ah, canım" diye düşündüm ve gözlüğünü çıkardı. Onları yere koydu, pasaportumu t ... Sevgi Hikayeleri 3: Hayatın İçinden İndir - FB2 Kitap Kulübü ... . Yüzü dondu ve "Ah, canım" diye düşündüm ve gözlüğünü çıkardı. Onları yere koydu, pasaportumu ters çevirdi, kenara ayırdı ve "Efendim! Bu PDF Hayatın İçinden Sevgi Hikayeleri 3! Sevgi Hikayeleri 3: Hayatın İçinden kitap ve e-kitap indir. Açıklama. Yazar: Nesil Yayınları. Sevgi Hikayeleri 3: Hayatın İçinden okumak itibaren uberupload. 5.3 mb. Ana Sayfa / Kitaplar / Türü / Çocuk ve Gençlik / Gençlik 10+ Yaş / Roman/Öykü / Hayatın İçinden Sevgi Hikayeleri 3. Açıklama. Ürün Adı: Hayatın İçinden Sevgi Hikayeleri 3. "Hayatın İçinden sevgi hikayeleri 3". için 15 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Kargo. Fiyat. Hayatın İçinden "Sevgi Hikayeleri " 3. Cüneyd Suavi. Satıcı. 8.40 €. Bunun için 'farklı bir gözlük' gerekirdi. Çok şükür ki 80'li yıllarda ortaya çıkan ve HAYATIN İÇİNDEN doğan güzel öyküler, kendi çapında da olsa bu farklı gözlüğü takabildi gözlere. Bunun için 'farklı bir gözlük' gerekirdi. Çok şükür ki 8O'li yıllarda ortaya çıkan ve Hayatın İçinden doğan güzel öyküler, kendi çapında da olsa bu farklı gözlüğü takabildi gözlere. 16.79 TL. Bunun için 'farklı bir gözlük' gerekirdi. Çok şükür ki 80'li yıllarda ortaya ç...