Rosa Parks / Küçük İnsanlar Büyük Hayaller

Lisbeth Kaiser

Rosa Parks / Küçük İnsanlar Büyük Hayaller
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-10-24
YAZAR Lisbeth Kaiser
ISBN 6051867649
DOSYA FORMATI 5,71 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Tasarımcılardan sanatçılara, bilim insanlarından yazarlara bu özel kişilerin hayat hikâyelerini keşfedin. Hepsi hayalleri olan küçük çocuklardı ve büyüyüp inanılmaz işler başardılar. Rosa Parks Alabama’da bir siyahi olarak büyüyüp kendi haklarını savunmayı küçük yaşta öğrenmişti. İnsan hakları aktivisti olarak cesaret ve asaletle ırksal ayrımcılığın sona ermesi için başlayan hareketin ilk kıvılcımı oldu. Eşit haklar için çalışmayı hayatının sonuna kadar bırakmadı. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Rosa Parks / Küçük İnsanlar Büyük Hayaller i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Rosa Parks / Küçük İnsanlar Büyük Hayaller.

...çük yaşta öğrenmişti. Rosa Parks-Küçük İnsanlar ve Büyük Hayaller ... Rosa Parks - Küçük İnsanlar ve Büyük Hayaller Lisbeth Kaiser ... . Satıcı: KitapKöşeniz. 14,20 TL. Rosa Parks Alabama'da bir siyahi olarak büyüyüp kendi haklarını savunmayı küçük yaşta öğrenmişti. Hepsi hayalleri olan küçük çocuklardı ve büyüyüp inanılmaz işler başardılar. Editör : Elif Hazal Çök. Grafik Uygulama : Nazan Öztaykutlu. Kitap Adı: Rosa Parks-Küçük İnsanlar ve Büyük Hayaller. 17 TL. Hepsi hayalleri olan küçük çocuklardı ve büyüyüp inanılmaz i ... Rosa Parks - Küçük İnsanlar ve Büyük Hayaller - Lisbeth... - Epey ... . 17 TL. Hepsi hayalleri olan küçük çocuklardı ve büyüyüp inanılmaz işler başardılar. Rosa Parks Alabama'da bir siyahi olarak büyüyüp kendi haklarını savunmayı küçük yaşta öğrenmişti. Hepsi hayalleri olan küçük çocuklardı ve büyüyüp inanılmaz işler başardılar. Rosa Parks Alabama'da bir siyahi olarak büyüyüp kendi haklarını savunmayı küçük yaşta öğrenmişti. Rosa Parks-Küçük İnsanlar ve Büyük Hayaller. 17.00 TL%42 İndirim. Rosa Parks Alabama'da bir siyahi olarak büyüyüp kendi haklarını savunmayı küçük yaşta öğrenmişti. 13.26 TL. Hepsi hayalleri olan küçük çocuklardı ve büyüyüp inanılmaz işler başardılar. Rosa Parks Alabama'da bir siyahi olarak büyüyüp kendi haklarını savunmayı küçük yaşta öğrenmişti. 12.75 TL. Hepsi hayalleri olan küçük çocuklardı ve büyüyüp inanılmaz işler başardılar. Rosa Parks Alabama'da bir siyahi olarak büyüyüp kendi haklarını savunmayı küçük yaşta öğrenmişti. 18.36 TL. Küçük İnsanlar Büyük Hayaller Rosa ParksKüçük İnsanlar Büyük Hayaller Rosa Parks - Tasarımcılardan sanatçılara, bilim insanlarından yazarlara bu özel kişilerin hayat... : Lisbeth Kaiser. Rosa Parks Küçük İnsanlar ve Büyük Hayaller Lisbeth Kaiser Martı Çocuk Kulubü | 9786051867649. 9.14 TL. Hepsi hayalleri olan küçük çocuklardı ve büyüyüp inanılmaz işler başardılar. Rosa Parks Alabama'da bir siyahi olarak büyüyüp kendi haklarını savunmayı küçük yaşta öğrenmişti. Hepsi hayalleri olan küçük çocuklardı ve büyüyüp inanılmaz işler başardılar. Rosa Parks Alabama'da bir siyahi olarak büyüyüp kendi haklarını savunmayı küçük yaşta öğrenmişti. Rosa Parks-Küçük İnsanlar ve Büyük Hayaller. ₺9.45₺15.00. Tasarımcılardan sanatçılara, bilim insanlarından yazarlara bu özel kişilerin hayat h...