Başarısızlık HikayeleriÇevik Dönüşümlerin Başarısız Olduğu Tecrübeler

SuhaSelçuk

Başarısızlık HikayeleriÇevik Dönüşümlerin Başarısız Olduğu Tecrübeler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-03-27
YAZAR SuhaSelçuk
ISBN 6059248761
DOSYA FORMATI 12,78 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kitabın amacı, tüm kurumların ve kişilerin kendilerini geliştirmelerine yardımcı olabilecek tecrübelerin paylaşılmasıdır. Çeviklik, kitabın temel kriteridir ve paylaşılan tüm tecrübeler çevik felsefeye göre değerlendirilmiştir. Her bir bölümde paylaşılan tecrübeler, 10 yıldan fazla süren çeviklik çalışmalarımın ve gözlemlerimin birikimidir. Bu tecrübelerin yazıya geçirilmesi yaklaşık 2 yıl sürmüştür.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Başarısızlık HikayeleriÇevik Dönüşümlerin Başarısız Olduğu Tecrübeler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Başarısızlık HikayeleriÇevik Dönüşümlerin Başarısız Olduğu Tecrübeler.

...sız Olduğu Tecrübeler" altbaşlığıyla Scala Yayıncılık'tan yayınlandı ... Online Kitap Söyleşisi - "Başarısızlık Hikayeleri - Çevik..." - clipzui.com ... . ...bir başarı hikayesi olduğu kadar birçok başarısızlık hikayesi mevcuttur. Girişimcilik dünyasında, 1 yıldan fazla bir süredir bütçeleme ve planlama yaptığınız birşeyde başarısız olmak kötü haberdir. yenile. ulusa sesleniş-. başarısızlık hikayeleri. arastir. 32. bu defa olacak dediğim her şeyi son defa denemiş oluyorum. bi başarısızlık öyküsü. yeminle su kadarı yazınca ne kadar başarıs ... Başarısızlık Hikayeleri Çevik Dönüşümlerin Başarısız Olduğu... ... . bi başarısızlık öyküsü. yeminle su kadarı yazınca ne kadar başarısız bi insan... 29.09 TL. Kitabın amacı, tüm kurumların ve kişilerin kendilerini geliştirmelerine yardımcı olabilecek tecrübelerin paylaşılmasıdır. Çeviklik, kitabın temel kriteridir ve paylaşılan tüm tecrübeler çevik... Yeniden kalkmak ve kolları sıvayıp işe koyulmak için bir çok yol deniyoruz. Şuan çok başarılı olan insanların başarısız hikayeleri bu noktada bize ilham verebilecek birkaç seçenekten birisi diyebiliriz. Başarısızlık hikayeleri ilk bakışta çok kötü görünür. Ancak kısa sürede başarısız oldu ve şu anda Traf-O-Data yok , Microsoft var. Her geçen gün Dünyada binlerce şirket kuruluyor binlerce girişimci yeni yatırımlarla ve yeni fikirlerle iş dünyasına atılıyor. Ancak bunlar %75'i başarısız olarak iş dünyasından ayrılıyor. Ekrem Akyiğit kendi başarısızlık hikayesini böyle anlatıyor. Geçmişte Zorlu Grubu olarak da başarısız işlerimiz oldu. Örneğin Rusya pazarına enerji alanında yatırımlarımız oldu. Suha Selçuk'un Scala Yayıncılık'tan yeni çıkan kitabı "Başarısızlık Hikayeleri - Çevik Dönüşümlerin Başarısız Olduğu Tecrübeler" üzerine gerçekleştirilen online söyleşi. Çeviklik, kitabın temel kriteridir ve paylaşılan tüm tecrübeler çevik felsefeye göre değerlendirilmiştir. Başarısızlık Hikayeleri Çevik Dönüşümler... Suha Selçuk. SCALA YAYINCILIK. Suha Selçuk'un Scala Yayıncılık'tan yeni çıkan kitabı "Başarısızlık Hikayeleri - Çevik Dönüşümlerin Başarısız Olduğu Tecrübeler" üzerine gerçekleştirilen online söyleşi. Başarısızlık Hikayeleri Çevik Dönüşümlerin Başarısız Olduğu Tecrübeler. Çeviklik kitabın temel kriteridir ve paylaşılan tüm tecrübeler çevik felsefeye göre değerlendirilmiştir....