Uğurböceği Sevecen

Erika Bartos

Uğurböceği Sevecen
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-10-25
YAZAR Erika Bartos
ISBN 9750845833
DOSYA FORMATI 7,89 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Erika Bartos’un renkli ve sevimli dünyası büyümeye devam ediyor! Uğurböceği Sevecen ile Salyangoz Tomurcuk serisi 0-3 yaş grubundaki çocuklara özel kitaplarla büyümeye devam ediyor.Minikler, Uğurböceği Sevecen, Salyangoz Tomurcuk ve Arıcık Baltazar’la birlikte evleri, eşyaları, giysileri ve renkleri öğrenecek.Erika Bartos’un miniklere hazırladığı bu sevimli kitapların bir özelliği de fiziksel özelliklerinin minik okurlar düşünülerek tasarlanmış, köşelerinin yuvarlatılmış olması.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Uğurböceği Sevecen i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Uğurböceği Sevecen.

...kitabı "Arkadaşlık" YKY'den çıkmıştı ... Uğurböceği Sevecen ile Salyangoz Tomurcuk ... .. 5.25 TL. Güzel bir ilkbahar günü Salyangoz Tomurcuk ve Kelebek Peri tepede oturmuş kutu oyunu oynuyorlardı. Her seferinde oyunu önde bitiren Tomurcuk son elde zaferini Peri'ye kaptırınca hem... Macar yazar Erika Bartos'un hem yazıp hem resimlediği, Uğurböceği Sevecen ile Salyangoz Tomurcuk serisinin Arkadaşlık, Gökkuşağı ve Noel Baba başlıklı kitaplarından sonra dördüncü kitabı... Erika Bartos. Neler oluyordu güzelim ay ... Hastasıyım! - Uğurböceği Sevecen ile Salyangoz Tomurcuk 11 Erika... ... ... Erika Bartos. Neler oluyordu güzelim ayçiçeklerine? Kim yiyordu saplarını? Sevecen ile Tomurcuk ayçiçeklerine zarar veren tarlafaresini bulurlar. Peki, sonra? Yeni yıl kutlamasına hazırlanan Sevecen ile Tomurcuk ormanda çam aralarken, sürpriz bir yeni dostla kırkayakla karşılaşırlar. Kirpinin Doğum Günü / Uğurböceği Sevecen İle Salyangoz Tomurcuk. 6.30 TL. Sevecen ile Tomurcuk'un bu maceralarında arkadaşları Arıcık Baltazar'ın Yabanarısı Duru'yla tanışmasının hikayesi yer alıyor. Sevecen ile Tomurcuk ve arkadaşları ormanda sonbahar yapraklarını toplarken derinden gelen bir ağlama sesi duyarlar. Sesin geldiği mağaraya girdiklerinde kimi bulsalar beğenirsiniz! Macar yazar Erika Bartos'un hem yazıp hem resimlediği, Uğurböceği Sevecen ile Salyangoz Tomurcuk serisinin Arkadaşlık, Gökkuşağı ve Noel Baba başlıklı kitaplarından sonra dördüncü kitabı... font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} Bir gün yere bir kiraz düşer. Kirazı Uğurböceği Sevecen bulur. Erika Bartos yazarı tarafından yazılan Uğurböceği Sevecen İle Salyangoz Tomurcuk -9 Mağaradaki Örümcek kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Hayatınıza bir çok anime girmiştir, ama eminim hiçbiri minuscule serisi kadar sevecen olmamıştır. 96 dan günümüze halen faal olan Fransız yapımı serisinde Uğurböceği, Sinek, Karınca, Örümcek... Bir yaz akşamı gökyüzünde cadılar uçmaya başlarsa ne yaparsınız? Peki ya o cadıların, şaka yapmaya çalışan arkadaşlarınız olduğunu anlarsanız? Bu yazımızda Uğurböceği Sevecen ile Salyangoz Tomurcuk 29 / Kızak Macerası kitabını konu edindik. Uğurböceği Sevecen ile Salyangoz Tomurcu... Yeni yıl kutlamasına hazırlanan Sevecen ile Tomurcuk ormanda çam aralarken, sürpriz bir yeni dostla kırkayakla karşılaşırlar. Peki bu yeni dosta nasıl bir yeni yıl hediyesi düşünür acaba bizim kafadarlar? İşte bizim en sevdiklerimizden biri! Uğurböceği Sevecen ile Salyangoz Tomurcuk'la sevgili arkadaşım Alkım sayesinde tanıştık. Alkım, kızım Alkım doğduğunda ona hediye olarak bir sürü çocuk kitabı... 7 TL. Dereden nehre, oradan ver elini deniz! Rüzgar, renkli balıklar, yengeçler, midyeler ve daha neler neler? Sevecen ile Tomurcak'u bu macerada yepyeni dostla ve heyecanlı bir yolculuk bekliyor....