Dünyanın Ucundaki Fener

Jules Verne

Dünyanın Ucundaki Fener
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-05-27
YAZAR Jules Verne
ISBN 9755097732
DOSYA FORMATI 5,23 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Azgın dalgalar ve korkunç kayalıkların yol açtığı gemi kazalarını önlemek isteyen Arjantin hükümeti, Horn Burnu bölgesindeki Devletler Adası'nın Elgor Koyu'na bir fener inşa eder. Vasquez, Felipe ve Moriz adındaki üç bekçi fenerde görevlidir. Bekçilerin sessiz geçen günleri adada saklanan haydutların saldırısıyla kâbus dolu bir serüvene dönüşür.Jules Verne'in (1828-1905) bu çok sevilen romanı, ilk olarak 1905 yılında ve yazarının ölümünden sonra yayımlandı. Birçok dile çevrilen bu klasik eser, sinemaya da uyarlanmıştır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Dünyanın Ucundaki Fener i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Dünyanın Ucundaki Fener.

...n klasiklerden Jules Verne'nin "Dünyanın Ucundaki Fener" kitabı Yasemin Yener çevirisi, Murat Sayın kapak tasarımı ile Bilgi Yayınevi Çocuk Klasikleri dizisinden çıktı ... Dünyanın Ucundaki Fener (Film) - Vikipedi ... . Dünyanın Ucundaki Fener en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. Hemen Dünyanın Ucundaki Fener satın alın, indirimli ve avantajlı seçenekleri kaçırmayın! Cape Horn'daki küçücük bir adanın deniz fenerini ele geçiren acımasız korsanlara ve cani kaptanlarına (Yul Brynner) karşı Denton'ın (Kirk Douglas) mücadelesi. Bir Jules Verne romanı uyarlaması. Dünyanın Ucundaki Fener (film). Dil. izle. Düzenle. Dünyanın Ucundaki Fener 1971 ABD, Lihtenştayn, İspanya ortak yapımı macera geri ... Dünyanın Ucundaki Fener - Posts | Facebook ... . Bir Jules Verne romanı uyarlaması. Dünyanın Ucundaki Fener (film). Dil. izle. Düzenle. Dünyanın Ucundaki Fener 1971 ABD, Lihtenştayn, İspanya ortak yapımı macera gerilim filmidir. Dünyanın Ucundaki Fener. Romanın George Roux tarafından çizilen bir sayfası (15 Kasım 1905). Devletler adasında çok gemi kazası olmaktadır. Bu yüzden bir fener yapılır. Üç bekçi konur....