Köpekli Çocuklar Gecesi

Oya Baydar

Köpekli Çocuklar Gecesi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-09-03
YAZAR Oya Baydar
ISBN 9750741166
DOSYA FORMATI 5,37 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Eğer duyuyorsanız, anlıyorsanız; bir zamanlar sekiz milyar insanın, yüz milyarlarca bitkinin, böceğin, hayvanın yaşadığı Dünya gezegeninde, henüz yıkılmamış, sulara gömülmemiş karanlık bir kulübede yaşamın sonunu bekleyen dünyalı bir kadının tanıklığıdır bu. Sıradan, gerçek insanın sesidir. Kulak verin, şifrelerini çözün, anlamaya çalışın.Kurumuş dere yatakları, plastik adalarının doldurduğu denizler, eriyen buzullar, yaşam alanları talan edilmiş hayvanlar, her gün bir yenisine şahit olunan doğal felaketler… Taşları duyarsızlık ve sorumsuzlukla döşenen bu yolun sonunda bizi ne bekliyor? Biricik yaşam alanımız Dünya gezegeni insanın tahribatına daha ne kadar direnebilecek?Oya Baydar, edebiyatımızın ilk ekolojik distopyası denebilecek Köpekli Çocuklar Gecesi’nde hepimizin içten içe bildiği ama birçoğumuzun görmezden geldiği küresel iklim krizine ve o krizin ortasında kalan insana yöneltiyor kalemini.Yıllar sürecek kuraklıktan, susuzluktan ve savaşlardan sonra yaşanacak küresel tufan, yaşamı sona erdirirken umut Köpekli Çocuklar’la yeniden doğacak mı? Köpekli Çocuklar’la İklim Çocukları’nın buluşması geleceği kurtarabilecek mi?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Köpekli Çocuklar Gecesi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Köpekli Çocuklar Gecesi.

...mızın ilk ekolojik distopyası denebilecek Köpekli Çocuklar Gecesi'nde hepimizin içten içe bildiği ama birçoğumuzun görmezden geldiği küresel iklim krizine ve o krizin ortasında kalan ... Oya Baydar'dan Ekolojk Bir Distopya: Köpekli Çocuklar Gecesi Özeti... ... ... 17.60 TL. Yıllar sürecek kuraklıktan, susuzluktan ve savaşlardan sonra yaşanacak küresel tufan, yaşamı sona erdirirken umut Köpekli Çocuklar'la yeniden doğacak mı? Oya Baydar, edebiyatımızın ilk ekolojik distopyası denebilecek Köpekli Çocuklar Gecesi'nde hepimizin içten içe bildiği ama Köpekli Çocuklar'la İklim Çocukları'nın buluşması geleceği kurtarabilecek mi? 27.50 TL. Yıllar sürecek kuraklıktan, susuzluktan ve savaşlardan sonra yaşanacak küresel tufan, yaşamı sona erdirirken umut Köpekli Çocuklar'la yeniden doğacak mı? Köpekli Çocuklar Gec ... Köpekli Çocuklar Gecesi ... .50 TL. Yıllar sürecek kuraklıktan, susuzluktan ve savaşlardan sonra yaşanacak küresel tufan, yaşamı sona erdirirken umut Köpekli Çocuklar'la yeniden doğacak mı? Köpekli Çocuklar Gecesi. Oya Baydar. Yayınevi: Can Yayınları. Köpekli Çocuklar Gecesi, kategorisinde 22,55 TL indirimli fiyatı ve PTT Kargo güvencesiyle. Ürün Adı: Köpekli Çocuklar Gecesi. Mağaza: Uygun Kitapçı. Yorumunuzu aşağıdaki alana yazınız. 16.78 TL. Yıllar sürecek kuraklıktan, susuzluktan ve savaşlardan sonra yaşanacak küresel tufan, yaşamı sona erdirirken umut Köpekli Çocuklar'la yeniden doğacak mı? İnsanın acılarla yoğurulmuş kaderi ve hiç tükenmeyen umut… Oya Baydar, edebiyatımızın ilk ekolojik distopyası denebilecek Köpekli Çocuklar Gecesi'nde hepimizin içten içe bildiği ama birçoğumuzun... Kadın, Adam ve Umut Doğa. Oya Baydar'ın son romanı Köpekli Çocuklar Gecesi, kendi deyimi ve edebiyat çevrelerinin söylemiyle, edebiyatımızdaki ilk ekolojik distopya roman olarak adlandırılıyor....