Ay'ın Gözü

Anonim

Ay'ın Gözü
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2014-10-03
YAZAR Anonim
ISBN 9752118874
DOSYA FORMATI 4,52 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

AY’IN GÖZÜ’NÜN GİZEMLİ ÇAĞRISI DEVAM EDİYOR...Biri dışında bütün Hubal keşişlerini öldüren yarı vampir bir seri katil hâlâ aranmaktadır. Bu sırada genç âşıklar Dante ve Kacy resmi makamlarca alıkonulurlar. Sevgilisinin hayatıyla tehdit edilen genç adam zorla bir görev üstlenir: Vampir kılığına girip vahşi şehirdeki acımasız kan emicilerin arasına sızarak paha biçilmez mavi mücevheri ele geçirmek...Ve sonunda taşın Keşiş Peto’nun boynunda olduğu haberi gelir...Gizemli yazarımız, Santa Mondega şehrinin karanlık sokaklarında yaşayan kötücül yaratıkların, vampir çetelerinin ve vahşi kurtadamların kanlı savaşını nefes kesen bir aksiyonla yansıtıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ay'ın Gözü i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ay'ın Gözü.

...r seri katil hâlâ aranmaktadır. Bu sırada genç âşıklar Dante ve Kacy resmi makamlarca alıkonulurlar ... Ayın Gözü Takımadaları - One Piece Seinen ... . Bu yüzden Dünya'nın uydusu Ay, aslında birçok gizemi ve gerçeği de bünyesinde taşımaktadır. Bir süre önce Ay'ın ölü gezegen olduğunu ortaya atan Amerikalı bazı bilim adamları ise bu gizemi... Horus, Eski Mısır dininde bir gözü ay, bir gözü Güneş olan şahin biçimindeki Tanrı'nın adıdır. Efsaneye göre Horus, Osiris'in oğludur ve babasının cesedinin tohumundan oluşur. Neden 'Ay'ın Karanl ... Ayın Gözü > Anonim > Altın Kitaplar Yayınevi > Final Pazarlama ... . Efsaneye göre Horus, Osiris'in oğludur ve babasının cesedinin tohumundan oluşur. Neden 'Ay'ın Karanlık Yüzü' deniyor? Ay'ın her iki yüzü de eşit miktarda güneş görüyor bu yüzden "Ay'ın bir yüzünün karanlık olduğu" doğru değil. Çocuk gözü ile karantina. The Escherian Stairwell. İlk aşamayı geçtiniz. Şimdi Dünya'yı Horus'un gözüyle görmeye hazırlanın. Horus'un gözü, Antik Mısır tasvirlerinde ilâh Horus'un "Ay gözü" de denilen sol gözüne verilen addır. Ay'ın Dünya'dan bakıldığında görülemeyen tarafı için halk ve medya tarafından sıklıkla kullanılan, oldukça popüler olan bir ifadedir Ay'ın karanlık yüzü... Register. One Piece Seinen → East Blue Adaları → Ayın Gözü Takımadaları. Posts: 27. Date: May 26, 2017. Ayın Gözü Takımadaları. Permalink. Printer Friendly. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Ayın Gözü Ayın Gözü. Altın Kitaplar Yayınevi. %13. Dünyanın Uydusu Ay. Anonim. Timaş Çocuk....