Kaptan Mihalis

Nikos Kazancakis

Kaptan Mihalis
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Nikos Kazancakis
ISBN 9755102924
DOSYA FORMATI 10,39 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kazancakis, çağımızın en içtenlikli, en sıcak, fıkır fıkır yaşam kaynayan belki de tek romancısı. Kazancakis, yalnızca romanın değil, sıcak, büyük, yenilmez olan yaşamın da büyük destancısı; toplumsal olayların ve davranışların amansız, acımasız bir eleştiricisidir. Bu yüzden de devlet ve kilise yönetiminin gazabına uğramıştır zaman zaman. Öldüğünde, cenazesinin kaldırılması bile büyük bir olay olmuş, bu sorun Yunanistan'ı günlerce çalkalanmıştır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kaptan Mihalis i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kaptan Mihalis.

...ncısı. Kazancakis, yalnızca romanın değil, sıcak, büyük ... Kaptan Mihalis by Nikos Kazantzakis ... ... Nikos Kazancakis. Kitap Tanıtımı. Kazancakis, çağımızın en içtenlikli, en sıcak, fıkır fıkır yaşam kaynayan belki de tek romancısı. Kazancakis, yalnızca romanın değil, sıcak, büyük... O Kapetan Mihalis. Yazar: Nikos Kazancakis. Kaptan Mihalis hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer Kaptan Mihalis. Nikos Kazancakis. Puan: 8.0/10 (3 puanlama, 1 değerlendirme, ... Kaptan Mihalis | bkmkitap.com ... . Nikos Kazancakis. Puan: 8.0/10 (3 puanlama, 1 değerlendirme, Puan dağılımı, Okuma durumları). Hakkındaki Yorumlar. Etiketler. Nikos Kazancakis"in Kaptan Mihalis adlı kitabı 1993 yılında basılmış olup Can Yayınları çıkışlıdır. Kitabın kondisyon durumu çok iyidir. Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla. Kaptan Mihalis (Modern Yunanca: Ο Καπετάν Μιχάλης) Yunan yazar Nikos Kazancakis'in 1953 tarihli romanıdır. Kaptan Mihalis. Yayınevi. : Can Yayınları. 19.97 TL. Kazancakis, çağımızın en içtenlikli, en sıcak, fıkır fıkır yaşam kaynayan belki de tek romancısı. Kazancakis, yalnızca romanın değil, sıcak, büyük... Nikos Kazancakis adlı yazara ait Kaptan Mihalis kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %30 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. Kaptan Mihalis. Can Yayınları. 23.96. Kaptan Mihalis romanının Türkçe baskılarından birinin kapağı. Düşünülen şu ki, kitabın başlığı Kazancakis'in ilham aldığı kişi olan babası Mihalis Kazancakis'in onuruna adlandırılmıştır. Kaptan Mihalis. %28. 31,94 TL. %28. Stokta Yok. Kaptan Mihalis. Nikos Kazancakis. HAVALE :22,77 TL %1 EFT İndirimi. Kaptan Mihalis. Kapat. Kaptan Mihalis. ISBN. : 9789755102924. Kaptan Mihalis (Modern Yunanca: Ο Καπετάν Μιχάλης) Yunan yazar Nikos Kazancakis'in 1953 tarihli romanıdır. Türkiye'de Ya Hürriyet Ya Ölüm ve Ya Özgürlük Ya Ölüm olarak da bilinmektedir. Kaptan Mihalis (Modern Yunanca: Ο Καπετάν Μιχάλης) Yunan yazar Nikos Kazancakis'in 1953 tarihli romanıdır. Türkiye'de Ya Hürriyet Ya Ölüm ve Ya Özgürlük Ya Ölüm olarak da bilinmektedir. Kaptan Mihalis (Modern Yunanca: Ο Καπετάν Μιχάλης) Yunan yazar Nikos Kazancakis'in 1953 tarihli romanıdır. Kaptan Mihalis romanının Türkçe baskılarından birinin kapağı. Kaptan Mihalis. Nikos Kazancakis. Yayınevi: Can. Kaptan Mihalis. Kaptan Mihalis. Nik...