Sana Kraliçeymişsin Gibi Davranacağım

Rosa Montero

Sana Kraliçeymişsin Gibi Davranacağım
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Rosa Montero
ISBN
DOSYA FORMATI 12,91 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Genç İspanyol kadın yazar Rosa Montero, ülkesinde de, çevrildiği dillerde de kitapları üst üste baskı yapan, beğenilen bir yazar. Sana Kraliçeymişsin Gibi Davranacağım, onun üçüncü romanı. Okuyunca göreceksiniz, şarkı gibi bir roman. Madrid'te, pırıltısı eskilerde kalmış bir gece kulübünün boğuk, karanlık, gizemli ortamında yaşanan garip bir aşk öyküsü; daha doğrusu, yaşanan ama gerçekleşemeyen aşkların öyküsü. Umarsızlıkları, yoksunlukları, özlemleri içinde yaşama savaşı veren insanların oluşturduğu bir metafor, bir mitos bu gece kulübü. Çöken, yoz bir dünyanın yapay renkleri içinde görünen yalnızlıkları, acımasızca bir anlatımla dile getiren, renkli, hızlı, sürükleyici bir tempoyla, bir `bolero' temposuyla okurlara aktaran bir roman.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sana Kraliçeymişsin Gibi Davranacağım i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sana Kraliçeymişsin Gibi Davranacağım.

...içeymişsin Gibi Davranacağım. Rosa Montero ... Sana Kraliçeymişsin Gibi Davranacağım ... . Can Sanat Yayınları. Genç İspanyol kadın yazar Rosa Montero, ülkesinde de, çevrildiği dillerde de kitapları üst üste baskı yapan, beğenilen bir yazar. Sana Kraliçeymişsin Gibi Davranacağım, onun üçüncü romanı. Sana Kraliçeymişsin Gibi Davranacağım, Rosa Montero. LOT NO: 153. Satış fiyatını görmeniz için üye girişi yapmanız gerekiyor! Başlığım aslında bir kitap adı... Rosa Montero'ya ait. Kitap şöyle tanıt ... Sana Kraliçeymişsin Gibi Davranacağım, Rosa Montero - Pera Mezat ... ... Rosa Montero'ya ait. Kitap şöyle tanıtılır arkasında; 'Çöken, yoz bir dünyanın yapay renkleri içinde görünen yalnızlıkları, acımasızca bir anlatımla dile getiren, renkli, hızlı... Sana kraliçeymişsin gibi davranacağım. Durumu: İkinci El / İyi. ₺10.00. Şuan görüntülüyorsunuz: SANA KRALİÇEYMİŞSİN GİBİ DAVRANACAĞIM ₺10.00. Sepete Ekle. Genç İspanyol kadın yazar Rosa Montero, ülkesinde de, çevrildiği dillerde de kitapları üst üste baskı yapan, beğenilen bir yazar. Sana Kraliçeymişsin Gibi Davranacağım, onun üçüncü romanı. Genç İspanyol kadın yazar Rosa Montero, ülkesinde de, çevrildiği dillerde de kitapları üst üste baskı yapan, beğenilen bir yazar. Sana Kraliçeymişsin Gibi Davranacağım, onun üçüncü romanı. Genç İspanyol kadın yazar Rosa Montero, ülkesinde de, çevrildiği dillerde de kitapları üst üste baskı yapan, beğenilen bir yazar. Sana Kraliçeymişsin Gibi Davranacağım, onun üçüncü romanı. Genç İspanyol kadın yazar Rosa Montero, ülkesinde de, çevrildiği dillerde de kitapları üst üste baskı yapan, beğenilen bir yazar. Sana Kraliçeymişsin Gibi Davranacağım, onun üçüncü romanı. Genç İspanyol kadın yazar Rosa Montero, ülkesinde de, çevrildiği dillerde de kitapları üst üste baskı yapan, beğenilen bir yazar. Sana Kraliçeymişs...