THEMIS Ticaret Hukukunda Son Viraj

Tamer Bozkurt

THEMIS Ticaret Hukukunda Son Viraj
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-08-06
YAZAR Tamer Bozkurt
ISBN 6059637169
DOSYA FORMATI 5,62 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Elinizdeki kitap, adlî yargı sınavlarına hazırlanan meslektaşlarımızın sınava yakın bir zaman kala, son tekrar ve kontrollerini yapmaları amacıyla hazırlanmıştır. Ticaret hukukunun kapsamlı bir alan olması karşısında, sınava hazırlanan adaylar son kontrollerini yaparken, nasıl çalışacakları konusunda tereddüde düşebilmektedir. İşte okuyucuya bir yardımcı kaynak daha sunma gayreti içerisinde olduk. “Ticarî İşletme-Şirketler ve Kıymetli Evrak Hukuku” kitap serimizi okuyan adayların, son kontrollerini yaparken bu kaynaktan faydalanmaları, gözden kaçan bazı ayrıntıların hatırlanmasını sağlayacaktır. Bu yüzden çalışma yapılırken klasik konu anlatımı yerine, “madde madde-başlık başlık” bir açıklama tarzı benimsendi. Bu baskıdaki en önemli yenilik, daha önce atıf yapılan şemaların, artık her bir bölümün içine yerleştirilmesidir. Okuyucu, örneğin “Ticari İşletme Hukuku” bölümünü okurken, hemen metin sonunda atıf yapılan şema numaralarını takip ederek şemalara ulaşabilecektir. Bu kitap çalışılırken, bir taraftan metin okunmalı, bu sırada atıf yapılan bölüm sonu şemaları eş zamanlı mutlaka okunmalıdır. Şemalar en son okunmamalıdır. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz THEMIS Ticaret Hukukunda Son Viraj i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap THEMIS Ticaret Hukukunda Son Viraj.

... Son Viraj kitabını en ucuz ve en hızlı şekilde kitapoba ... Themis - Ticaret Hukuku'nda Son Viraj Tamer Bozkurt ... .com güvencesiyle satın alabilirsiniz. Tavsiye et Hata bildir Fiyatı değiştiğinde bildir / Favorilerime ekle. Paylaş : Themis - Ticaret Hukuku'nda 'Son Viraj' Ticari İşletme Hukuku - Şirketler Hukuku - Kıymetli Evrak Hukuku. Themis - Ticaret Hukuku'nda 'Son Viraj'Ticari İşletme Hukuku - Şirketler Hukuku - Kıymetli Evrak Hukuku. Themis - Ticaret Hukuku. Tamer Bozkurt. On İki Levha Yayı ... Ticaret Hukukunda Son Viraj - Themıs: Tamer Bozkurt... ... . Themis - Ticaret Hukuku. Tamer Bozkurt. On İki Levha Yayınları. Bu kitap çalışılırken, bir taraftan metin okunmalı, bu sırada atıf yapılan bölüm sonu şemaları eş zamanlı mutlaka okunmalıdır. THEMIS Ticaret Hukuku Kuram Kitap Tamer Bozkurt. Themis - Ticari İşletme Hukuku - Ticaret Hukuku Özet - Cilt 1. THEMIS Ticaret Hukuku. Baskısı tükendi. Ticaret hukukunun kapsamlı bir alan olması karşısında, sınava hazırlanan adaylar son kontrollerini yaparken, nasıl çalışacakları konusunda tereddüde düşebilmektedir. Ticarî Hükümler ve Uygulanma Sırası V. Tacir ve Tacir Olmaya Bağlanan Sonuçlar VI. Ticarî Yargı VII. Ticaret Sicili VIII. Ticaret Unvanı/İşletme Adı IX. Marka X. Haksız Rekabet XI. Ticarî Defterler XII. 24.80 TL. Kuram Themis Ticaret Hukuku nda Son Viraj Tamer Bozkurt Kuram Kitap 24,80 TL 9 taksit, ücretsiz kargo ve kapıda ödeme ile sitemizden satın alabilirsiniz. 16 TL'den. Themis: Ticaret Hukukunda Son Viraj (ISBN: 9786051521992) Özellikleri, Teknik Detayları. I. Ticarî İşletme II. Ticarî İş III. Ticarî İş Olmaya Bağlanan Sonuçlar IV. 0.00/5. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Ticaret Hukukunda Son Viraj - Themıs. Yazarın Diğer Kitapları. THEMIS Ticaret Hukuku. Tamer Bozkurt. Kuram Kitap. 22,68. Themis - Ticaret Hukuku'nda Son Viraj-Kuram Kitap-9786059637169-Tamer Bozkurt-%10 indirimli-Elinizdeki kitap, adlî yargı sınavlarına hazırlanan meslektaşlarımız. Son Eklenenler. Atatürk'ün Yaptığı Devrimler Pdf Kitap İndir. 23.93 TL. Ticaret hukukunun kapsamlı bir alan olması karşısında, sınava hazırlanan adaylar son kontrollerini yaparken, nasıl çalışacakları konusunda tereddüde düşebilmektedir. Dış İlişkiler Temsil Sorumluluk IV. Ortaklar Arası Değişiklikler Sona Erme 5- Adi Komandit. Themis KPSS Hukuk - Şirketler Hukuku. 15,35 TL. Themis - Kıymetli Evrak Hukuku Ticaret H... Ticaret hukukunun kapsamlı bir alan olması karşısında, sınava hazırlanan adaylar son kontrollerini yaparken, nasıl çalışacakları konusunda tereddüde düşebilmektedir. Ticaret hukukunun kapsamlı bir alan olması karşısında, sınava hazırlanan adaylar son kontrollerini yaparken, nas...