Son Koleksiyoncu

Almila Aydın

Son Koleksiyoncu
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-11-18
YAZAR Almila Aydın
ISBN 9752125391
DOSYA FORMATI 8,42 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kitapların bir tür gücü vardır; bir kez eline alan onlardan asla vazgeçemez. Dünya büyük değişime uğramış, yapay zekânın hâkim olduğu yeni bir düzen kurulmuştu. Yaşamak, hayatta kalma mücadelesinden öteye geçmiyordu. Bilgilenmek kavramı artık yoktu. Kitaplar ise uzun zaman önce unutulmuştu. Kendilerine Kitap Koleksiyoncusu diyen bir grup, kitapların yeryüzünden silinmemesi için uğraşmışsa da zamanla onlar da yok olup gitmişti. Geriye bir tek Son Koleksiyoncu kalmıştı. Muhbirlerden uzakta, yaşadığı adada kitapları saklayıp korumakla yükümlüydü. Ta ki kitapların tehlikede olduğunu anlayıncaya kadar... Artık saklamaktan daha fazlasını yapmak zorundaydı. Önceden kararlaştırılan bir planı uygulayarak adadan ana karaya üç kitap gönderdi. O üç kitap, üç ayrı çocuğun eline geçti. Çocuklar, daha önce hiç karşılaşmadıkları bu “nesneleri” gizlice okumaya başladıklarında, aslında ne tür büyük sırları açığa çıkaracaklarından habersizdiler. Üstelik böylece sadece kendi geleceklerini değil, dünyanın geleceğini değiştireceklerinden de... Ve kitaplar için tehlikeye atılırken, bir an bile tereddüt etmediler.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Son Koleksiyoncu i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Son Koleksiyoncu.

...: Marcus Dunstan. Kumar borcunu ödemek için, tesisatçı olarak çalıştığı evi soymaya karar veren Arkin, evde kimsenin olmadığını sandığı bir akşam eve girer ... Son Koleksiyoncu Almila Aydın ... . Koleksiyoncu Serisi. IMDB 6.4. TR Dublaj. 2009 Yapımı. Sonunda Elena maskeli seri katil tarafından kaçırılırken terk edilmiş bir otelde türlü işkencelere maruz kalmaktadır. Koleksiyoncu 1 - The Collection 1- The Collector 1 filminin konusunda Arkin dehşet bir rahatsızlığa yakalanmıştır. Ruhlar Bölgesi: Son Anahtar Türkçe Dublaj HD Film izle. The Collection Koleksiyoncu. 2012. 6.1. Çok çok çok iyidi, bir filmde ilk saniyeden son saniyeye kadar gerild ... Son Koleksiyoncu | bkmkitap.com ... . Ruhlar Bölgesi: Son Anahtar Türkçe Dublaj HD Film izle. The Collection Koleksiyoncu. 2012. 6.1. Çok çok çok iyidi, bir filmde ilk saniyeden son saniyeye kadar gerildiğimi çok az bilirim, devam filmi olan The Collection' da ayrı bir seyirlik. Koleksiyoncu 1 izle, Kolek...