Başıma GelenlerHep Senin Yüzünden

Gülçin Durman

Başıma GelenlerHep Senin Yüzünden
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-05-14
YAZAR Gülçin Durman
ISBN 9759959586
DOSYA FORMATI 10,13 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Ablamdan kurtulur kurtulmaz alev alev yanan köşküme yerleşmiştim ki, onu görüverdim. O gelmiş, yürümüş, yürümüş evimizin önünden geçmiş ve ben bunların hepsini kaçırmıştım. Pembeli sarılı palmiye desenli gömleğiyle buz mavisi geniş pilili pantolonunu giymişti yine. Son on yedi gündür, beş kere pembe gömleği, yedi kere de mavi pantolonu giydiğini çok iyi biliyordum artık.Caddede yürürken, iki kere yan, bir kere de tam olarak yüzünü bizim tarafa doğru çevirmişti. Emindim, o da beni seviyordu.”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Başıma GelenlerHep Senin Yüzünden i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Başıma GelenlerHep Senin Yüzünden.

...K VE SEVGİ PERİSİ, ÖYKÜ GÜLEN GÜVEN; Nilüfer & Gece - Başıma Gelenler sözleri; ... Başıma Gelenler Hep Senin Yüzünden... | DERGAH YAYINLARI ... ... Başıma gelenler hep senin yüzünden Ne istedin benim sevgimden Başıma... Başıma gelenler hep senin yüzünden Ne istedin benim sevgimden. Kaçardın hep benden şimdi peşimdesin Söyle neden değiştin böyle birden. Am B Em Ne istedin benim sevgimden Em Am G Başıma gelenler hep senin yüzünden. senden Am D G C Yıkıldım artık ben sevemem yeniden F#m7b5 B Em E Başıma gelenler hep senden. Gece: Yıkıldım artık ben sevemem yeniden Başıma gelenler hep senden Başıma gele ... Gece Başıma Gelenler Şarkı Sözü - Şarkı Sözleri ... . Gece: Yıkıldım artık ben sevemem yeniden Başıma gelenler hep senden Başıma gelenler hep senin yüzünden Ne istedin benim sevgimden. Am Dm Başıma gelenler hep senin yüzünden Em Am Ne istedin benim sevgimden Dm Am Yıkıldım artık ben sevemem ye...