Unix İşletim Dizgesi

Oğuzhan Atabek

Unix İşletim Dizgesi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-03-13
YAZAR Oğuzhan Atabek
ISBN 6257046688
DOSYA FORMATI 12,40 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Çağımızda günlük yaşantının altyapısını oluşturan Internet, büyük bir UNIX ağı olarak da değerlendirilebilir. UNIX ile ilgili içgörü kazanmanın sağlayacağı yararlar, bilgisayar bilimleri alanındaki etkileri ile sınırlı değildir. Eğitim, sağlık, finans, hukuk, güvenlik, ve uluslararası ilişkiler gibi birçok alan; UNIX ağları üzerinde var olan dizgelerle bütünleşik çalışma ve üretim koşullarına dayanmaktadır. UNIX işletim dizgelerinin ya da UNIX’e benzer işletim dizgelerinin yaygınlığına ek olarak, çevrimiçi uzaktan eğitimin önemi ve anlamlılığı da düşünüldüğünde, UNIX işletim dizgesini daha yakından tanımak eğitim bilimi araştırmalarına –özellikle de eğitim teknolojisi araştırmalarına- önemli katkılar sağlayacaktır. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Unix İşletim Dizgesi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Unix İşletim Dizgesi.

...tabek Kuşdemir. Çağımızda günlük yaşantının altyapısını oluşturan Internet, büyük bir Unıx ağı olarak da değerlendirilebilir ... Unix İşletim Dizgesi - Oğuzhan Atabek Kuşdemir - Gece Kitaplığı ... . Unıx ile ilgili içgörü kazanmanın sağlayacağı yararlar... Unix İşletim Dizgesi Oğuzhan Atabek Kuşdemir Gece Kitaplığı 9786257046688 Oğuzhan Atabek Kuşdemir. UNIX işletim dizgelerinin ya da UNIX'e benzer işletim dizgelerinin yaygınlığına ek olarak çevrimiçi uzaktan eğitimin önemi ve anlamlılığı da düşünüldüğünde UNIX işletim dizgesini daha yakından... Oğuzhan Atabek. Çağımızda günlük yaşantının altyapısını oluşturan Internet, büyük bir UNIX ağı olarak da değerlendirilebi ... Unix İşletim Dizgesi | Hayatına Yeni Bir Başlangıç Yap; Bir Kitap Al! ... ... Oğuzhan Atabek. Çağımızda günlük yaşantının altyapısını oluşturan Internet, büyük bir UNIX ağı olarak da değerlendirilebilir. UNIX ile ilgili içgörü kazanmanın sağlayacağı yararlar... Unıx işle...