Rüyalarını Türkçe Gören Bir Bilim Adamı:Ord. Prof. Dr. Curt Kosswig

Ali Demirsoy

Rüyalarını Türkçe Gören Bir Bilim Adamı:Ord. Prof. Dr. Curt Kosswig
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-09-12
YAZAR Ali Demirsoy
ISBN 6057941961
DOSYA FORMATI 10,78 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu ülkenin bilim dünyasına hizmet etmiş, damgasını vurmuş insanları gelecek kuşaklara tanıtmanın, usta çırak ilişkisinde, çırağa düşen önemli bir görev olduğuna inanıyorum. Türkiye Cumhuriyeti’nin yükseköğretim kurumlarının çağdaş bir üniversite yapısına dönüşmesi, bilinmesi ve ders alınması gereken bir dönüşümdür. Bu dönüşümde yer alan yerli ve birçok yabancı bilim adamının katkısı vardır. Biyoloji alanında bu dönüşüme önemli katkılarda bulunun, sonunda rüyalarını Türkçe görerek ölen ve eşi ile birlikte bir Müslüman mezarlığına vasiyeti üzerine gömülen, bir Türk kadar yurtsever Ord. Prof. Dr. Curt Kosswig’i en az benim bakış açımla gelecek kuşaklara tanıtmanın bir görev olduğuna inandığım için bu yazıyı kaleme aldım.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Rüyalarını Türkçe Gören Bir Bilim Adamı:Ord. Prof. Dr. Curt Kosswig i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Rüyalarını Türkçe Gören Bir Bilim Adamı:Ord. Prof. Dr. Curt Kosswig.

...Kosswig'e "hocam Türkleri seviyor musunuz" diye sorduğumuzda "Çocuklar ben rüyalarımı Türkçe görüyorum" derdi ... Pdf Indir Rüyalarını Türkçe Gören Bir Bilim Adamı: Ord. Prof. Dr.... ... . Gerek örnek bir bilim adamı ve gerekse Doktora hocam olan Ord. Microsoft Office. Tümü. Fen Bilimleri. Back. Fizik. Anasayfa /. Edebiyat /. Rüyalarını türkçe gören bir alman bilim adamı ord.prof.dr. Curt Kosswig. ...bulunun, sonunda rüyalarını Türkçe görerek ölen ve eşi ile birlikte bir Müslüman mezarlığına vasiyeti üzerine gömülen, bir Türk kadar yurtsever Ord. Prof. Dr. Curt Kosswig. 17,60 TL. Dr. Curt Kosswig. 1. Rüyalarını Türkçe Gören Bir Bilim Adamı Ord. 2018-02-05 ... Rüyalarını Türkçe Gören Bir Bilim Adamı-Ord. Prof. Dr. Curt... ... . Prof. Dr. Curt Kosswig. 17,60 TL. Dr. Curt Kosswig. 1. Rüyalarını Türkçe Gören Bir Bilim Adamı Ord. 2018-02-05 yılında yayınlanan Rüyalarını Türkçe Gören Bir Bilim Adamı: Ord. Prof. Dr. Curt Kosswig Yazarı Kimdir? Yukarıda 6057...