Dün Bugün YarınBu Kırk Yıllık Uykudan Uyanma Vakti Geldi!

Hasan Atilla Uğur

Dün Bugün YarınBu Kırk Yıllık Uykudan Uyanma Vakti Geldi!
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-04-18
YAZAR Hasan Atilla Uğur
ISBN 6053115779
DOSYA FORMATI 4,46 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

DÜN BUGÜN YARIN hayatını terör örgütleriyle mücadeleye adamış, onlarla hem kora kor dağlarda çarpışmış hem de istihbarat alanında büyük darbeler indirmiş aydın bir Türk subayının, yakın tarihimizin kısa özetini sunduğu hatırat-ı hasbıhalidir. Kimi trajikomik, kimi üzücü, kimi de tebessüm ettiren anekdotlarıyla PKK’dan Hizbullah’a, cemaat kumpaslarından İsrail’e, İmralı’dan Silivri’ye uzanan bir sürecin en yakın tanıklarından ve mağdurlarından Hasan Atilla Uğur’un akıcı ve akılda kalıcı bir üslupla kaleme aldığı bu kitabı okurken, düne ait bilmediklerimiz, bugünle ilgili göremediklerimiz ve yarına yönelik öngöremediklerimiz hakkında çok değerli ve şaşırtıcı bilgilere sahip olacaksınız. • İsrail görevim sırasında neler yaşadım?• Askerlik vazifem boyunca kaç suikasta uğradım?• Apo’yu sorgularken hangi ipuçlarına ulaştım?• PKK-FETÖ işbirliğini nasıl deşifre ettim?• Hangi röportajda FETÖ kalkışmasını önceden haber verdim?• Antalya dağlarında terörist avında neler yaşadım?• İstihbarat Daire Başkanı iken nelere şahit oldum?• Hizbullah teröristlerini serbest bırakmamı hangi yetkili istedi?• Çuval operasyonuna misilleme yapmamı kim engelledi?• Ergenekon sürecinde mahkemeler ve cezaevlerinde neler yaşadık?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Dün Bugün YarınBu Kırk Yıllık Uykudan Uyanma Vakti Geldi! i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Dün Bugün YarınBu Kırk Yıllık Uykudan Uyanma Vakti Geldi!.

... Dün Bugün Yarın; hayatını terör örgütleriyle mücadeleye adamış, onlarla hem kora kor dağlarda çarpışmış hem de istihbarat alanında büyük darbeler indirmiş aydın bir Türk subayının ... Dün Bugün Yarın Bu Kırk Yıllık Uykudan Uyanma Vakti Geldi! ... ... sizekitap tarafından Nisan 30, 2020 tarihinde eklendi. Hasan Atilla Uğur. DÜN BUGÜN YARIN hayatını terör örgütleriyle mücadeleye adamış, onlarla hem kora kor dağlarda çarpışmış hem de istihbarat alanında büyük darbeler indirmiş aydın bir Türk... Dün Bugün Yarın: Bu Kırk Yıllık Uykudan Uyanma Vakti Geldi! (Turkish Edition) [Hasan Atilla Uğur] on Amazon.com. *FREE* shipping on qualifying offers. Kıymetli Arkadaşım, #HasanAtillaUğur'un ... Dün Bugün Yarın-Bu Kırk Yıllık Uykudan Uyanma Vakti Geldi... ... ... Dün Bugün Yarın: Bu Kırk Yıllık Uykudan Uyanma Vakti Geldi! (Turkish Edition) [Hasan Atilla Uğur] on Amazon.com. *FREE* shipping on qualifying offers. Kıymetli Arkadaşım, #HasanAtillaUğur'un yeni kitabı; "Dün, Bugün, Yarın" Bu Kırk Yıllık Uykudan Uyanma Vakti Ge...