Bir İhtimal Daha Var

Özgül Yaşar

Bir İhtimal Daha Var
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-03-23
YAZAR Özgül Yaşar
ISBN 6257084154
DOSYA FORMATI 6,11 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bir şey istiyorum bu dünyadan, olmayan bir şey. Kalbim kupkuru şimdi, ruhum gibi. Yetmiş beşine gelmiş dedenin otobüs kartına gülümsemesi gülümsetti beni, kırk beşime bile gelemeyeceğimi biliyorum. Hissiyat… Gözüm dalıyor, yere yere bakıyor. Toprak çekermiş… Annem yere bakardı ömrünün son demlerinde, sonra dem acıdı. Ürkütüyor ölüm gerçeği. Dün oturduğun kanepede bugün kimse oturmak istemiyor. Ölünün izlerini taşıyor sanıyorlar, ürperiyorlar. Bilmiyorlar ki asıl diriler zararlıdır, cansız olan her şey zararsızdır.İnsanlar robotlaştılar! Ruhlar etkisiz, makine bağımlısı olarak yaşıyoruz. Herkes küçük bir ekran karşısında yaşlanıyor. Annesi çocuğu, çocuğu annesini duymuyor. Gazete okumuyor babalar. Ekranda, o küçük ekranda; sahte Mevlana sözleri üreten şarlatanların yazılarını okuyorlar. Ölümün ürpertisi etkiliyor, tüyleri diken diken oluyor; kendileri günde milyon kez öldüklerinin farkında değiller.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bir İhtimal Daha Var i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bir İhtimal Daha Var.

...lma Hünel (Suna Ulukaya) -Bir şarkı istiyorum kardeş senden, son bir şarkı 'Bir ihtimal daha var, oda ölmek mi dersin' son defa çal benim için ... Bir İhtimal Daha Var O da Ölmek mi Dersin - Uludağ Sözlük ... . [S] > [Selma Hünel Şarkı Sözleri] > Bir Ihtimal Daha Var Şarkı Sözü. Bir ihtimal daha var O da ölmek mi dersin? Söyle canım ne dersin? (bkz: bir ihtilal daha var). 25.05.2002 05:03 ~ 05:05 coldplay. bir ihtimal daha var o da olmek mi dersin soyle canim ne dersin vuslatin baska alem sen bir omre bedelsin. Bir ihtimal daha var, o da ölmek mi dersin - ramiz dayi´nin sarkisi - EZEL - Selma Hünel. okubilcom. 5:37. Zeki Muren - Bir Ihtimal Daha Var - Bir ... Selma Hünel Bir İhtimal Daha Var Mp3 İndir ... . Bir ihtimal daha var, o da ölmek mi dersin - ramiz dayi´nin sarkisi - EZEL - Selma Hünel. okubilcom. 5:37. Zeki Muren - Bir Ihtimal Daha Var - Bir Demet Yasemen. göçmen kızı. : Selma Hünel. Albüm. : Bir İhtimal Daha Var. Şarkı. 1. Bir İhtimal Daha Var (579). 2. Elbet Bir Gün...