AşçıNe Yapar?

Liesbet Slegers

AşçıNe Yapar?
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-10-14
YAZAR Liesbet Slegers
ISBN 6051981000
DOSYA FORMATI 6,45 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Tava sıccaak, dikkaaaat!Aşçı ve kocaman ekibi mutfakta! Harıl harıl çalışıyor, kesiyor, çırpıyor, yoğuruyor, pişiriyor ve restorana gelenlere damak çatlatan yemekler hazırlıyorlar. Aşçı bir tat ve baharat uzmanı! Değişik yemekler deniyor, farklı malzemeler kullanarak yepyeni yemek tarifleri ortaya çıkarıyor. Mmmm, çok lezzetli bir iş!İŞTE SANA AŞÇILAR VE MUTFAK SIRLARI HAKKINDA HARİKA BİLGİLERLE DOLU BİR KİTAP. NE YAPAR? Serisi hakkında:Büyüyünce ne olsam? Çocuklardan sık sık işittiğimiz bu soruya ünlü Belçikalı çocuk kitabı yazar ve çizeri Liesbet Slegers’in pek çok yanıtı var. 12 dilde yayımlanan 10 kitaplık NE YAPAR? serisi sevimli tasarımı ve eğlenceli metinleriyle çocuklarla buluşuyor.Çocuklar, aşçıların yeni lezzetler yarattıkları mutfaklarını ziyaret ediyor, hepimizin kahramanı olan itfaiyecilerle tanışıp pilotlarla gökyüzüne çıkıyorlar. İsterlerse çiftçi olup süt sağıyor, sebze meyve yetiştiriyor, isterlerse arkeolog olup havalı aletlerle tarihin gizemli derinliklerine iniyorlar.Kitabın sonunda ise onları eğlenceli sürprizler bekliyor: Hazinelerini gömebilir, doğru hortumu bulup itfaiyecilere yangını söndürmelerinde yardım edebilir ya da daha önce denemedikleri yeni tatları keşfedebilirler. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz AşçıNe Yapar? i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap AşçıNe Yapar?.

...dir, Aşçı Ne İş Yapar Kısaca. Aşçılık olarak da bilinen meslek grubudur ... Aşçı Ne Yapar ... . Yemeği yenebilir kıvamda hazırlayan ustalara aşçı denir. Çeşitli meyve, sebze ve sosların. Mutfakta kullanılan her türlü araç gereçleri bakımını ve temizliğini yapmak ve yaptırmak Aşçı olabilmek için gerekli özellikler. yeme içme ile ilgili olmak. iyi bir damak tadı sahibi olmak. Mutfakta kullanılan her türlü araç gereçleri bakımını ve temizliğini yapmak ve yaptırmak Aşçı olabilmek için gerekli özellikler. yeme içme ile ilgili olmak. iyi bir damak tadı sahibi olmak. Aşçı pozisyon ... Aşçılık Bölümü Nedir Nasıldır Ne İş Yapar? | Üniversite Bölümleri... ... . yeme içme ile ilgili olmak. iyi bir damak tadı sahibi olmak. Aşçı pozisyonu hakkında tüm merak ettiklerin Kariyer.net'te! Aşçı, besinleri çeşitli yöntemler kullanarak içilecek ya da yenilecek hale getiren kişidi...