Küçük Ok 2 / Tepik Oyunu

Şafak Tavkul

Küçük Ok 2 / Tepik Oyunu
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-11-16
YAZAR Şafak Tavkul
ISBN 6053497622
DOSYA FORMATI 4,47 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Küçük Ok’un akıllara zarar maceraları… Orta Asya’nın uçsuz bucaksız bozkırlarında göçebe hayatı yaşayan eski Türk obalarından biridir Küçük Ok’un obası. Hem de Çin Seddi’nin hemen dibinde. Küçük Ok obanın beyi Cüce Han’ın küçük ve de çok akıllı oğludur. Konar göçer Türk yaşamından izleri de bulacağınız bu sette Küçük Ok’un yaşadığı komik, eğlenceli ve bir o kadar da heyecanlı olayları okuyacaksınız. Küçük Ok’un attığı Büyük Han damgalı top, Çin Sarayı’na kaçınca yeni bir macera başlar.Topun geri alınması için barışçıl bir yol aranır. Tumar Han’ın emriyle Çin Hükümdarlığı ile bir tepik oyunu karşılaşması düzenlenir. Ödül ise damgalı toptur. Bir yanda Küçük Ok ve arkadaşları bir yanda ise Çinli profesyonel oyuncular… Bir savaş oyununa dönen bu karşılaşmayı Küçük Ok ve arkadaşları kazanıp damgalı topu geri alabilecek mi? Yoksa kendilerini yeni bir maceranın içinde mi bulacaklar?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Küçük Ok 2 / Tepik Oyunu i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Küçük Ok 2 / Tepik Oyunu.

... Ok'un obası. Tumar Han'ın emriyle Çin Hükümdarlığı ile bir tepik oyunu karşılaşması düzenlenir ... Kitapi | Küçük Ok 2: Tepik Oyunu ... . İsmim görünmesin. Yorumu Gönder. Küçük Ok 2 Tepik Oyunu Erdem Yayınları... Küçük Ok obanın beyi Cüce Han'ın küçük ve de çok akıllı oğludur. Topun geri alınması için barışçıl bir yol aranır. Tumar Han'ın emriyle Çin Hükümdarlığı ile bir tepik oyunu karşılaşması düzenlenir. Küçük Ok'un attigi Büyük Han damgali top, Çin Sarayi'na kaçinca yeni bir macera baslar. Tumar Han'i ... Küçük Ok 2 - Tepik Oyunu Pdf Kitap İndir | Pdfindirmek.Com ... . Küçük Ok'un attigi Büyük Han damgali top, Çin Sarayi'na kaçinca yeni bir macera baslar. Tumar Han'in emriyle Çin Hükümdarligi ile bir tepik oyunu karsilasmasi düzenlenir. Şafak Tavkul. Küçük Ok'un akıllara zarar maceraları Orta Asya'nın uçsuz bucaksız bozkırlarında göçebe hayatı yaşayan eski Türk obalarından biridir Küçük Ok'un obası. Küçük Ok 2: Tepik Oyunu kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun. Küçük Ok 2: Tepik Oyunu - ...