Zihinsel Becerilerimi Geliştiriyorum3-4 Yaş Kavramlar

Kollektif

Zihinsel Becerilerimi Geliştiriyorum3-4 Yaş Kavramlar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-06-26
YAZAR Kollektif
ISBN 6058061668
DOSYA FORMATI 7,34 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Okul öncesi dönemdeki çocuklarınKavram kitapları ile dil gelişimleri ve bilişsel gelişimlerini,Dikkat kitapları ile dikkat, konsantrasyon ve hafıza yeterliliklerini,Matematik kitapları ile matematiksel düşünme becerilerini,Çizgi kitapları ile psikomotor yeteneklerini, çok yönlü olarak destekleyecek etkinlik kitaplarından oluşan bir settir.ZBG 3-4 YAŞ KAVRAMLAR KİTABININ AMACI:“Zbg 3-4 Yaş Kavramlar Kitabı” ile okul öncesi dönemdeki çocukların;Güncel MEB okul öncesi programında yer alan renk, boyut, miktar, yön, mekânda konum, sayma, duyu, duygu, zaman ve zıt kavram gruplarını tanımaları ve doğru kullanmaları;Kavramları kullanarak varlıklar arasında eşleştirme, karşılaştırma, sıralama, gruplama ve sınıflandırma çalışması yapmaları;Semantik(anlamsal) dil gelişimini hızlandırmaları;Bilişsel gelişimlerini artırarak üst seviye düşünme becerilerini aktif kılmaları;Algı, dikkat, konsantrasyon, ve hafıza yeterliliklerini kazanmaları amaçlanmıştır.ZBG 3-4 YAŞ KAVRAMLAR KİTABININ İÇERİĞİ:Güncel MEB Okul Öncesi Programına uyumlu olarak hazırlanan “Zbg 3-4 Yaş Kavramlar Kitabı”nda;Çocukların bilişsel, sosyal, duygusal, psikomotor ve dil gelişimlerini destekleyecek tematik ve çok yönlü etkinlikler sunulur.Çocukların akıl yürütme, üretici düşünme ve problem çözme gibi üst düzey düşünme becerilerini geliştirecek zengin içerikli sayfalar bulunur.Çocukların olaylar arasında neden-sonuç ilişkisi kurup olayların olası sonuçlarını tahmin edebilecekleri etkinlikler yer alır.Çocukların Türkçeyi ve kavramsal ifadeleri sevmelerini sağlayacak renkli ve eğlenceli etkinlikler vardır.Çocukların işitsel dikkat ve odaklanma becerileri ile işitsel algı ve hafıza gelişimlerini destekleyecek dinleme, dinlediğini anlama, hatırlama ve uygulama alıştırmaları sunulur.Çocukların algılama ve yorumlama yeteneklerini geliştirecek ilgi çekici ve renkli beyin jimnastikleri vardır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Zihinsel Becerilerimi Geliştiriyorum3-4 Yaş Kavramlar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Zihinsel Becerilerimi Geliştiriyorum3-4 Yaş Kavramlar.

...nsel Becerilerimi Geliştiriyorum Serisi; Okul öncesi dönemdeki çocukların - Kavram kitapları ile dil gelişimleri ve bilişsel ZBG 3-4 Yaş Kavramlar Kitabının Amacı Kollektif ... Zihinsel Becerilerimi Geliştiriyorum 3-4 Yaş Kavramlar... ... . Okul öncesi dönemdeki çocukların Kavram kitapları ile dil gelişimleri ve bilişsel gelişimlerini, Dikkat kitapları ile dikkat, konsantrasyon ve hafıza yeterliliklerini... Kolektif. ZBG - Zihinsel Becerilerimi Geliştiriyorum Serisi; Okul öncesi dönemdeki çocukların - Kavram kitapları ile dil gelişimleri ve bilişsel gelişimlerini... ...{id: '4179674', name: 'Zihinsel Becerilerimi Geliştiriyorum 3-4 Yaş Kavramlar', image: 'https Alternatif istemiyorum. Ürün Adı:Zihinsel Becerilerimi Geliştiriyorum - (3-4 ... Zihinsel Becerilerimi Geliştiriyorum 3-4 Yaş Kavramlar Kollektif ... ... ...{id: '4179674', name: 'Zihinsel Becerilerimi Geliştiriyorum 3-4 Yaş Kavramlar', image: 'https Alternatif istemiyorum. Ürün Adı:Zihinsel Becerilerimi Geliştiriyorum - (3-4 Yaş). LİMON KIDS yayınları tarafından ...