Yeniden Matematik Aşısı

Tugay Keçeci

Yeniden Matematik Aşısı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-04-22
YAZAR Tugay Keçeci
ISBN 6050682335
DOSYA FORMATI 10,39 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sizin matematikle aranız nasıl?Matematik dendiğinde sizde nasıl bir his oluşuyor?Sizce matematikten başarılı olmak için illa da özel bir yeteneğe mi sahip olmak gerekir yoksa aslında işin özünü anlayabilmiş herkes bu matematikte belli düzeyde bir başarı sahibi olabilir mi? Bu kitap sizin bütün matematik dünyasını bir anda öğrenip kavramanıza yardımcı olmak gibi çok sihirli bir vaatte bulunmasa da, içerdiği en temel ve basit matematik sırları ve püf noktaları ile sayılar dünyasına bakışınızı sonsuza dek değiştirecektir. İster inanın ister inanmayın, buradaki çok basit bazı teknikleri öğrenerek uygulamaya başlamanız halinde; arkadaşlarınızı, ailenizi ve öğretmenlerinizi hayrete düşürecek derecede yıldırım hızlı hesaplamaları yapabilirsiniz. Üstelik bu kitaptaki kısa yollar için özel bir matematik yeteneğinizin olması da gerekmez. Normal aritmetik yapabiliyorsanız, bu yöntemlerle herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Karmaşık formüller veya bilinmeyen jargonlar yoktur. Uzun ve karmaşık çoklu aşamalı sözde çözüm yolları ya da egzersizlerde bulunmaz. Matematiğe başlamak için hiçbir yeteneğiniz olmasa bile, başınızdaki zahmetsizce bir hesap makinesinden daha hızlı matematik yapmak için bu kitaptaki basit teknikleri kullanabilirsiniz. Sadece öğrenciler için değil, öğretmenler, iş adamları, muhasebeciler, banka hesap uzmanları... Gibi daha pek çok sayıda kişiler ve meslekler için... Sayılarla ve hesaplarla her daim işi olan ve bu konudaki işlem hızını ve aritmetik çevikliğini artırmak isteyen herkes, burada verilen basit, temel ve takip edilmesi kolay tekniklerden yararlanabilir. Sadece sonuna kadar okuyun ve sonsuza kadar matematik yapma şeklinizin nasıl değişebileceğini sizlerde hayretle şahit olun.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yeniden Matematik Aşısı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yeniden Matematik Aşısı.

...i Yeni Üyelik Oluştur. E-Posta Adresi ... Yeniden Matematik Aşısı ... . Şifre. Yeniden Matematik Aşısı Tugay Keçeci Gülnar Yayınları 9786050682335 Tugay Keçeci. Tugay Keçeci. Sizin matematikle aranız nasıl? Matematik dendiğinde sizde nasıl bir his oluşuyor? Sizce matematikten başarılı olmak için illa da özel bir yeteneğe mi sahip olmak gerekir yoksa aslında... Yeniden Matematik Aşısı - Tugay Keçeci hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Ürün Sepetinize ... Yeniden Matematik Aşısı Tugay Keçeci ... .com'dan satın alın! Ürün Sepetinize Eklendi! Yeniden Matematik Aşısı. 21,60 TL. Yeniden Matematik Aşısı [ Tugay Keçeci ]. Gülnar Yayınları. Sizin matematikle aranız nasıl? Üstelik bu kitaptaki kısa yollar için özel bir matematik yeteneğinizin olması da gerekmez. ...