Tokyo Gul: RE 10. Cilt

Sui İşida

Tokyo Gul: RE 10. Cilt
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-01-31
YAZAR Sui İşida
ISBN 9757938224
DOSYA FORMATI 7,51 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

"İnsanlar ve gûllar birbirlerini anlayabilirler.” Önceki "Tek Gözlü Kral”ın vasiyetini miras alan ve hafızasına kavuşan Kaneki, Kafe :re’nin çatısı altında yaşamaya başlar. O özlenen kahvenin tadı ve kokusuyla sarmalanan yer, eski dostlarla ve "Kral”ın etrafında toplanan gûllarla doludur. "Benim burada olmamın bir anlamı var.” İnsanlarla gûlların birbirlerini anlayabilecekleri bir dünya kurmayı amaçlayarak Goat’u örgütleyen Kaneki, KHB ile müzakere yollarını aramaya başlar. Adına Dünya denen "kabuğu” paramparça etmek için. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Tokyo Gul: RE 10. Cilt i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Tokyo Gul: RE 10. Cilt.

...l: RE 10.Cilt - - - "İnsanlar ve gûllar birbirlerini anlayabilirler ... Tokyo Gul : RE 10.Cilt Sui İşida ... ." Önceki "Tek Gözlü Kral"ın vasiyetini miras alan ve hafızasına kavuşan Ka. Tokyo Gül: RE 9.Cilt. Sen... Çevirmen Adı:Özlem Mete. Yayınevi: Gerekli Şeyler Yayıncılık. Orijinal adı:Tokyo Ghoul: RE 10. Seri Adı:Tokyo Gul. Türü:Çizgi roman. Cilt Bilgisi:karton kapak. Kağıt Bilgisi: 60gr Holmen. Tokyo Gul:RE 10. Cilt. Sui İşida. %38. Tokyo Gül 5. Sui İşida. Gerekli Şeyler ... Tokyo Gul Re 10. Cilt ... . Cilt. Sui İşida. %38. Tokyo Gül 5. Sui İşida. Gerekli Şeyler Yayıncılık. 14 TL. "Insanlar ve gullar birbirlerini anlayabilirler.". Onceki "Tek Gozlu Kral"ın vasiyetini miras alan ve hafızasına kavusan Kaneki, Kafe :re'nin catısı altında yasamaya baslar. Sui İşida. "İnsanlar ve gûllar birbirlerini anlayabilirler.". Önceki "Tek Gözlü...