Süper Kahraman - Avatarların İstilası

Şeniz Baş

Süper Kahraman - Avatarların İstilası
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-08-01
YAZAR Şeniz Baş
ISBN 6050830798
DOSYA FORMATI 7,50 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

O bir süper kahraman olduğunun farkında olmayan süper kahraman. O bir Memokuzu. O bir MK. Süper kahraman olmanın öyle kolay olmadığını, maceraların onu tatilde bile bırakmayacağının ise farkında değil! Ta ki evlerinin kapısı çalınıp da Bay Ses ve Kırmızı Saçlı Ses’i karşısında görene kadar.Üç köprülü şehrin denizlerinde garip araçlar görülmeye, balıkçı motorları ortadan kaybolmaya başlamıştır. Bilim insanları çaresiz, şehirde yaşayanlar şaşkındır. Sırlar, gizemler, kaybolanlar denilince de akla bir tek süper kahraman gelir; Memokuzu. Ama bu sefer işi biraz daha zor, karşısında çok zeki, her türlü olasılığı hesaplayan, tuzaklı oyunlar hazırlayan bir yapay zekâ var. Ama yapay zekânın da işi zor, çünkü her türlü sorunu çözmeye programlanmış zekâda bir süper kahramanla daha önce karşılaşmadı.Memokuzu’nun bu macerada onun kadar zeki, heyecanlı, hızlı yardımcılara ihtiyacı var.Haydi sevgili okur,DÜŞÜN, ÜRET, YAZ. Süper Kahraman’a yardım et!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Süper Kahraman - Avatarların İstilası i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Süper Kahraman - Avatarların İstilası.

...ş. O bir süper kahraman olduğunun farkında olmayan süper kahraman ... Avatarların İstilası - Süper Kahraman Şeniz Baş ... . O bir Memokuzu. O bir MK. Süper kahraman olmanın öyle kolay olmadığını... Süper Kahraman - Avatarların İstilası (10 Yaş ve Üzeri). Marka : Timaş Çocuk. Sırlar, gizemler, kaybolanlar denilince de akla bir tek süper kahraman gelir; Memokuzu. Şeniz Baş. O bir süper kahraman olduğunun farkında olmayan süper kahraman. O bir Memokuzu. O bir MK. Süper kahraman olmanın öyle kolay olmad ... Süper Kahraman-Avatarların İstilası Sezen Aksu Taşyürek ... . O bir Memokuzu. O bir MK. Süper kahraman olmanın öyle kolay olmadığını... O bir süper kahraman olduğunun farkında olmayan süper kahraman. O bir MK. Süper kahraman olmanın öyle kolay olmadığını, maceraların onu tatilde bile bırakmayacağının ise farkında değil! Seni gördüğüme sevindim Türk-Akarsu - Süper Kahraman - Ava...