Pelerinsiz Kahraman / Gerçek Süper Güç

Yaşar Bayraktar

Pelerinsiz Kahraman / Gerçek Süper Güç
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-11-04
YAZAR Yaşar Bayraktar
ISBN 9752452862
DOSYA FORMATI 9,35 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

KAHRAMAN SÜPER, süper kahramanlarla dolu bir kasabada özel güçleri olmayan tek kişidir. Bir tırı tek elle kaldırabilecek kadar güçlü babası, ellerinden alev topları çıkartabilen ablası, görünmez olabilen annesi, bıçak gibi keskin dişlere sahip kardeşi, uçabilen arkadaşlarıyla birlikte TERASYUS kasabasında yaşar. Bu EĞLENCELİ ve SIRA DIŞI kasaba BÜYÜK BİR SORUNLA karşı karşıya: BAY KARAYEL. En büyük hayali Terasyus kasabasını ele geçirmek olan Bay Karayel, her seferinde yepyeni ÇILGIN YÖNTEMLERLE kasabaya saldırıyor. Bu seferki planıysa… BEYAZ TEHLİKE!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Pelerinsiz Kahraman / Gerçek Süper Güç i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Pelerinsiz Kahraman / Gerçek Süper Güç.

...789759996130. Süper Ajan Jack Stalwart 10 - Aztek Altınları Nerede? : Yaşar Bayraktar ... Ekip Dağıtım | Gerçek Süper Güç Pelerinsiz Kahraman ... . Pelerinsiz Kahraman Gerçek Süper Güç Yaşar Bayraktar Mavi Kirpi Kitap | 9789752452862. Ürün Açıklaması. Yorumlar(0). Pelerinsiz Kahraman / Gerçek Süper Güç - Yaşar Bayraktar. KAHRAMAN SÜPER, süper kahramanlarla dolu bir kasabada özel güçleri olmayan tek kişidir. Kahraman süper, süper kahramanlarla dolu bir kasabada özel güçleri olmayan tek kişidir. Ürün Sepetinize Eklendi! Gerçek Süper Güç - Pelerinsiz Kahraman. 7,50 TL. Pelerin ... Pelerinsiz Kahraman-Gerçek Süper Güç - 9789752452862 - Mavi... ... . Ürün Sepetinize Eklendi! Gerçek Süper Güç - Pelerinsiz Kahraman. 7,50 TL. Pelerinsiz Kahraman-Gerçek Süper Güç. Yaşar Bayrakt MAVİ KİRPİ. Kahraman süper, süper kahramanlarla dolu bir kasabada özel güçleri olmayan tek kişidir. %20 indirim. Kahramanım Mevlana - Kahraman Avcısı Kerem 5. Hem meraklı… Hem maceracı… Üstelik araştırmacı… Adı da Kahraman Avcısı… Not deft.. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Gerçek Süper Güç - Pelerinsiz Kahraman/Yaşar Bayraktar. Mağaza: kitapzen. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. 2.15 €. Kahraman süper, süper kahramanlarla dolu bir kasabada özel güçleri olmayan tek kişidir. Bir tırı tek elle kaldırabilecek kadar güçlü babası, ellerinden alev topları çıkartabilen ablası... Kahraman süper, süper kahramanlarla dolu bir kasabada özel güçleri olmayan tek kişidir. Bir tırı tek elle kaldırabilecek kadar güçlü babası, ellerinden alev topları çıkarta...