Her Güne Bir Aktivite - 60 Aktivite

Kollektif

Her Güne Bir Aktivite - 60 Aktivite
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-06-21
YAZAR Kollektif
ISBN 6058061699
DOSYA FORMATI 11,3 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Her Güne Bir Aktivite - 60 Aktivite kitabında, birbirinden eğlenceli tam 60 aktivite yer almaktadır. Dikkat ve görsel algı çalışmalarından matematik çalışmalarına, çizgi çalışmalarından ses çalışmalarına kadar çok geniş yelpazedeki alıştırmalardan oluşan kitap; çocukların pek çok gelişim alanını desteklemeyi amaçlamaktadır. Görsel eşleştirme ve ayırt etme, görsel kopyalama ve tamamlama, sözel-görsel bağlantı kurma, parça-bütün sorularıyla labirent, sudoku, örüntü, eşleştirme, karşılaştırma, sıralama ve gruplama, toplama-çıkarma, belirtilen renklere göre boyama, şekillerin belirttiği renklere göre boyama, rakamların belirttiği renklere göre boyama, kesik çizgi birleştirme, nokta birleştirme, rakam sırasına göre nokta birleştirme, sözel ve sayısal mantık alıştırmaları; kitabın nitelikli içeriğini oluşturan unsurlardan sadece bazılarıdır.Bu kitap sayesinde çocuklar, 60 gün boyunca hem eğlenecek hem de akademik becerilerini geliştirecektir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Her Güne Bir Aktivite - 60 Aktivite i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Her Güne Bir Aktivite - 60 Aktivite.

.... Her Güne Bir Aktivite - 60 Aktivite kitabında, birbirinden eğlenceli tam 60 aktivite yer almaktadır ... 60 Aktivite - Her Güne Bir Aktivite - Kolektif | Yeni ve İkinci El Ucu ... . Dikkat ve görsel algı çalışmalarından matematik çalışmalarına... İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Her Güne Bir Aktivite 60 Aktivite. Aktivite Kitabının İçeriği ve Amacı Her Güne Bir Aktivite 60 Aktivite kitabında, birbirinden eğlenceli tam 60 aktivite yer almaktadır. Her Güne Bir Aktivite - 60 Aktivite. HIZLI KARGO. 45.00 TL 60.00 TL. Okul Öncesi >. Her Güne bir Aktivite - 60 Aktivite. Her güne bir akt ... Her Güne Bir Aktivite 60 Aktivite ... . HIZLI KARGO. 45.00 TL 60.00 TL. Okul Öncesi >. Her Güne bir Aktivite - 60 Aktivite. Her güne bir aktivite - 60 aktivite. Marka : HOYA. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. He...