Bebeğiniz Mışıl Mışıl Uyusun

Janet Krone Kennedy

Bebeğiniz Mışıl Mışıl Uyusun
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-05-08
YAZAR Janet Krone Kennedy
ISBN 6052972441
DOSYA FORMATI 6,50 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bebeğiniz -ve elbette sizin- için harika bir uykunun anahtarları!Siz de bebeğinizin sabaha kadar mışıl mışıl uyumasını istiyor ancak bunu nasıl başaracağınızı bilmiyorsanız bu kitap tam aradığınız rehber olacak!Uykunun kilometre taşlarını, bebeklerin ay ay değişen uyku ihtiyaçlarını, yenidoğan bebekleriyle ne yapacaklarını bilemeyen anne babalar için kurtarıcı önerileri, bebek uykusunun temel prensiplerini, kısacası sizi tünelin sonundaki ışığa götürecek değerli ve işe yarar çıkış yollarını, alanında bir marka olan Dr. Kennedy’den öğrenmek için yapmanız gereken şey bir an önce sayfaları çevirmek.Korkmayın, oyunu kuralına göre oynadığınızda bebeğiniz mışıl mışıl uyuyacak.Ne dersiniz, denemeye değmez mi? Bebeğinizin uyku kalitesinin, sizin hayat kaliteniz üzerinde muazzam bir etkisi olacaktır. Kim deliksiz uyuyan bir bebeği olsun istemez ki ?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bebeğiniz Mışıl Mışıl Uyusun i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bebeğiniz Mışıl Mışıl Uyusun.

... mışıl mışıl uyusun. Ünlü Bebek Bakım Uzmanı Rachel Waddilove'dan annelere 6 ... Bebeğiniz Mışıl Mışıl Uyusun - Janet Krone Kennedy Fiyatı ... . Gün içinde iyi uyumasını sağlayın. Gündüz iyi uyumayan bebek, gece uyumakta zorlanacaktır. Uzmanlara göre, bebeğinizi gece boyunca uyutmak için bazı ipuçlarına kulak vermeniz gerekiyor. İşte bu ipuçları… Düzen oluşturun. Yeni doğan bebekler gün boyunca 16 saatten fazla uyurlar. Janet Krone Kennedy. Bebeğiniz -ve elbette sizin- için harika bir uykunun anahtarları! Siz de bebeğin ... Habertürk: Bebeğiniz Mışıl Mışıl Uyusun... ... . Bebeğiniz -ve elbette sizin- için harika bir uykunun anahtarları! Siz de bebeğinizin sabaha kadar mışıl mışıl uyumasını istiyor ancak bunu nasıl başaracağınızı... Yakamoz Yayıncılık Bebeğiniz Mışıl Mışıl Uyusun Yakamoz M1. En uygun fiyatlar ve güvenli alışveriş Trendyol'da. Bebeğiniz Mışıl Mışıl Uyusun - 97...