Öğretimde Ölçme ve Değerlendirme KPSS El Kitabı

Dr. Şeref Tan

Öğretimde Ölçme ve Değerlendirme KPSS El Kitabı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2010-10-01
YAZAR Dr. Şeref Tan
ISBN 6050022247
DOSYA FORMATI 4,70 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitabın temel amacı; öğretmen adaylarımızın ve öğretmenlerimizin, öğretimde ölçme ve değerlendirmeyle ilgili olarak öğretmenlik mesleğinin gereği birtakım temel bilgi ve becerilerini daha üst düzeylere çıkarmaktır. Kitap 12 ünite olarak düzenlenmiştir. Kitapta, eğitimde ölçme ve değerlendirmenin yeri ve önemi, ölçme ve değerlendirmeyle ilgili temel kavramlar, test geliştirmede ve ölçümlerin güvenirliğinin ve geçerliğinin hesaplanması için gerekli bazı istatistiksel teknikler, geçerlik, güvenirlik, ölçmenin standart hatası, test geliştirme, sınav türleri ve soru yazımı, değerlendirme ve not verme, alternatif değerlendirme konuları detaylı olarak ele alınmıştır.Kitapta, örnek sınıf-içi uygulama etkinliklerine olabildiği kadar yer verilmiştir. Böylece okuyacağınız eser daha etkili bir ders kaynağı haline getirilmiştir. Kitabın öğrencilerimize kendilerini sınamaları ve sınavlara hazırlanmaları açısından daha da faydalı olması için, KPSS de çıkan çoktan seçmeli test maddelerine de kitapta yer verilmiştir. Kitapta, her ünite ile ilgili olarak KPSS de çıkan sorulara örnekler, çözümleriyle birlikte ünite sonlarında verilmektedir. Ayrıca, bu kitap öğretimde ölçme ve değerlendirme ile ilgili konular için de bir KPSS el kitabı niteliğindedir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Öğretimde Ölçme ve Değerlendirme KPSS El Kitabı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Öğretimde Ölçme ve Değerlendirme KPSS El Kitabı.

...arket. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: ÖĞRETİMDE ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME KPSS EL KİTABI ... Öğretimde Ölçme ve Değerlendirme KPSS El Kitabı - MaksatKitap ... . Şeref Tan, Diğer Kategoriler, Eğitim, KPSS kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Başlıca kitapları alfabetik sırayla; SPSS ve Excel Uygulamalı Teme... Ayrıca, bu kitap öğretimde ölçme ve değerlendirme ile ilgili konular için de bir KPSS el kitabı niteliğindedir. Öğretimde Ölçme ve Değerlendirmeyle İlgili Temel Kavramlar. Bazı İstatistik Teknikler. Bu kitabın temel amacı; öğretmen adaylarımızın ve öğretmenlerimizi ... Öğretimde Ölçme ve Değerlendirme KPSS El Kitabı - Şeref Tan ... . Bazı İstatistik Teknikler. Bu kitabın temel amacı; öğretmen adaylarımızın ve öğretmenlerimizin, öğretimde ölçme ve Ayrıca, bu kitap öğretimde ölçme ve değerlendirme ile ilgili konular için de bir KPSS el kitabı niteliğindedir. Kitapta, örnek sınıf-içi uygulama etkinliklerine olabildiği kadar yer verilmiştir. Ayrıca, bu kitap öğretimde ölçme ve değerlendirme ile ilgili konular için de bir KPSS el kitabı niteliğindedir. 31.82 TL. Kitapta, her ünite ile ilgili olarak KPSS de çıkan sorulara örnekler, çözümleriyle birlikte ünite sonlarında verilmektedir. Ayrıca, bu kitap öğretimde ölçme ve değerlendirme ile ilgili konular için de... ...değerlendirme ve not verme alternatif değerlendirme konuları detaylı olarak ele alınmıştır. Ayrıca bu kitap öğretimde ölçme ve değerlendirme ile ilgili konular için de bir KPSS el kitabı niteliğindedir. Kitapta, eğitimde ölçme ve değerlendirmenin yeri ve önemi, ölçme ve değerlendirmeyle ilgili Ayrıca, bu kitap öğretimde ölçme ve değerlendirme ile ilgili konular için de bir KPSS el kitabı niteliğindedir. 30.60 TL. Kitapta, her ünite ile ilgili olarak KPSS de çıkan sorulara örnekler, çözümleriyle birlikte ünite sonlarında verilmektedir. Ayrıca, bu kitap öğretimde ölçme ve değerlendirme ile ilgili konular için de... 32.40 TL. Kitapta, her ünite ile ilgili olarak KPSS de çıkan sorulara örnekler, çözümleriyle birlikte ünite ...