Telafuzlu Rusça Türkçe Konuşma Kılavuzu (Sözlük İlaveli)

Metin Gökçe

Telafuzlu Rusça Türkçe Konuşma Kılavuzu (Sözlük İlaveli)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-11-14
YAZAR Metin Gökçe
ISBN 6052494639
DOSYA FORMATI 12,55 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitap Rusça’yı henüz öğrenmeye başlayan kişilere Rusça diyalog kurabilmelerinde kolaylık sağlamak amacı ile düzenlenmiştir. Türkiye ve Rusya arasında gelişen ilişkiler nedeniyle her iki ülkeye gidip gelen turistler, iş adamları, öğrenciler bu kitapla istediklerini söyleyebilme ve anlayabilme olanağı elde edeceklerdir.Kılavuz altı bölümden oluşmaktadır. Bu bölümler çeşitli konulara göre düzenlenmiştir. Kılavuzda önce Türkçe cümleler, sonra Rusça ve Rusça’nın okunuşları yer almaktadır. Rusça okunuşun doğru telaffuzu için işaretler kullanılmıştır. Bunlar: “ь” yumuşaklık işareti için (’) işareti ve vurgu (`) işaretleridir. Parantez içerisinde yazılan kelimeler ve (a)-lar kadın cinsini belirtmektedir. ь - (’) Yumuşaklık işareti kendinden önce gelen sessiz harfin yumuşak okunması gerektiğini belirtir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Telafuzlu Rusça Türkçe Konuşma Kılavuzu (Sözlük İlaveli) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Telafuzlu Rusça Türkçe Konuşma Kılavuzu (Sözlük İlaveli).

...Telaffuz İlk önce Vurgulu hecelerin normalden biraz uzun okunduğunu söyleyerek başlayabiliriz ... Cep Konuşma Kılavuzu / Türkçe-Almanca Telaffuzlu Gramerli... ... . Daha önce Rusça'... Metin Gökçe. Bu kitap Rusça'yı henüz öğrenmeye başlayan kişilere Rusça diyalog kurabilmelerinde kolaylık sağlamak amacı ile düzenlenmiştir. Basım Dili Rusça, Türkçe. Sayfa Sayısı 527. Cilt Durumu Ciltsiz. için muhteşem.Hem telafuz hem türkçe anlamı hem sözlük hem Rusça Konuşma Kılavuzu Dilbilgisi & Sözlük (resimli) - B. Orhan... today İş Gününde Kargoda. Ürün Adı. Telafuzlu Rusça Türkçe Konuşma Kılavuzu ... Türkçe - Rusça Cep Konuşma Kılavuzu | bkmkitap.com ... . Orhan... today İş Gününde Kargoda. Ürün Adı. Telafuzlu Rusça Türkçe Konuşma Kılavuzu (Sözlük İlaveli). Karton Kapak. Dil. TÜRKÇE. ISBN. 6052494639. Bu bölümler çeşitli konulara göre düzenlenmiştir. Kılavuzda önce Türkçe cümleler, sonra Rusça ve Rusça'...