Sherlock Holmes / Dörtlerin İmzası

Sir Arthur Conan Doyle

Sherlock Holmes / Dörtlerin İmzası
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-10-09
YAZAR Sir Arthur Conan Doyle
ISBN 9752208650
DOSYA FORMATI 9,85 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Londra sokaklarını yoğun bir sis, Sherlock Holmes'u ise derin bir melankoli esir almıştır. Onu kapıldığı bu melankoli girdabından güzel ve endişeli bir genç kadının evine yaptığı ziyaret kurtaracaktır. On yıl önce babası aniden ortadan kaybolan Mary Morstan'a her sene aynı tarihte kimliği belirsiz bir kişi tarafından şahane bir inci gönderilmektedir ve bu kişi şimdi de bir mektup yazarak onunla buluşmak istediğini belirtmiştir. Holmes ve Watson bu buluşmada genç kadına eşlik edeceklerdir. Sonrasında yaşananlarsa; haksızlığa uğramış bir kadın, saklı bir Hint hazinesi, tahta bacaklı bir zorba, yardımsever bir köpek ve bir aşk hikâyesi… Hayatın durağanlığından sıkılmış olan Holmes'u bile, "Muhteşem değil mi?" diye haykırma noktasına getirecektir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sherlock Holmes / Dörtlerin İmzası i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sherlock Holmes / Dörtlerin İmzası.

...olmes - Dörtlerin İmzası (Arthur Conan Doyle) ... Sherlock Holmes - Dörtlerin İmzası-Palme Kitabevi ... . Holmes, koluna iğneyi batırır. Karşısında Dr. Watson vardır. Holmes, bayılıp uyanınca Watson'la aralarında bir diyalog geçer. Dörtlerin İmzası Sir Arthur Conan Doyle'un bir ay içerisinde yazdığı ve kitap haline getirmeden önce öyküler halinde dergide yayımladığı ikinci Sherlock Holmes romanı. Dörtlerin İmzası, Sir Arthur Conan Doyle'un yazdığı ikinci Sherlock Holmes romanıdır. Sherlock Holmes ve arkadaşı Doktor Watson, B ... Sir Arthur Conan Doyle - Sherlock Holmes - Dörtlerin İmzası ... . Sherlock Holmes ve arkadaşı Doktor Watson, Bayan Morstan'ın yıllar önce kaybolan babası ve kendisine... Kitap Adı : Dörtlerin İmzası. Kitabın Orjinal Adı : Yazar(lar) : Sir Arthur Conan Doyle. "Dörtlerin İmzası - Sherlock Holmes" Cevabı iptal et. 16.56 TL. "Holmes'un ikinci roma...