Kelebeğin Ateşi

Güven Konur

Kelebeğin Ateşi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-04-11
YAZAR Güven Konur
ISBN 6057555625
DOSYA FORMATI 5,20 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Aşkı sabrın bir meyvesi sanırdım. Öğrendim ki; Sabır, aşkın en büyük kölesiymiş.”Her gece farklı bir hikâyenin esiri oluruz.Dinlediklerimizden çok, dinleyemediklerimiz de yoruluruz. Açık kalan onlarca yaramız olmasına rağmen bir diğerini biz açarız. “AŞK” açtığım en güzel yaralardandır. İçiniz cayır cayır yanarken, teniniz buz kestiğinde, nefes almanın yaşamak olmadığını anlarsınız.Zaman, insana çok şey kattığı gibi bizlerden birçok şeyi de söküp almıştır. Aşkın uçsuz bucaksız özgürlüğünün kucağında kendimizi kaybetmişken; bize ait olmayan bir benlik, vücudumuzun her milimine bir gölge gibi saklanmıştır. Ruhumuzun derinliklerinde kendimizi aramak yerine, kulağımıza fısıldanan aşka kendimizi bırakalım. Çünkü aşk, gökyüzünü esir aldığı gün gökkuşağını özgür bırakacaktır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kelebeğin Ateşi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kelebeğin Ateşi.

...ıl bir şey olduğunu öğrenmek istemişler ... Dört Kelebeğin Öyküsü... ... . Birinci kelebek ateşe biraz yaklaşmış ve üzerinin aydınlandığını görmüş. Arkadaşlarının yanına gelmiş ve: "Bu ateş aydınlatıcı bir şey!" demiş.. En yeni Kelebeğin Ateşi kitapları, yazarları, kitap incelemelerini, kitaplardan alıntıları, yazarlardan sözleri, okurları listeleyebilirsiniz. Kelebeğin Ateşi'ni okudunuz mu? Ateş ve dört kelebek! Kelebekler ateşi merak eder ve nasıl bir şey olduğunu test etmek isterler. İşte sonuç... Dört tane kelebek bir gü ... Kelebeğin Ateşle Dansı - YouTube ... . İşte sonuç... Dört tane kelebek bir gün bir ateş görür. Ateşin nasıl bir şey olduğunu öğrenmek isterler. Read •Kelebeğin Ateşi• from the story New York'un Kalbinde by anonimguest (Anonim) with 500 reads. tom, thor, hemsworth. Gözleri...