İlk Şeytan Avcısı Kabil

Şenol Ceviz

İlk Şeytan Avcısı Kabil
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-04-19
YAZAR Şenol Ceviz
ISBN 6058071414
DOSYA FORMATI 3,77 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Çocukluğundan beri fısıltıları dinmeyen Kabil, günün birinde yaşadığı bu işkencenin bitmesi adına fısıltılara kulak verir ve kardeşi Habil’i öldürür. Ardından ise derin bir pişmanlık duyar. Bir müddet sonra fısıltıların sahibinin Azazel (İblis) olduğunu öğrenir. İntikam ateşi ile yanan Kabil, Azazel’in peşine düşecektir fakat atladığı bir şey vardır, Azazel bir ölümsüzdür. Onu öldürebilecek tek şey; Adem’in dünyaya indirilirken kendisini Azazel’den koruması için verilen bir hançerdir. Hançer, Azazel ve ilk cinlerin yaratıldığı dumansız ateşte dövülmüştür. Azazel’i aramaya koyulan Kabil, Saye isminde bir cinin karşısına çıkması ile rotasını değiştirip onun direktifleri doğrultusunda ilerlemeye başlar. Saye, ona bildiği her şeyi öğretecek ve onu Azazel ile savaşması için eğitecektir. Azazel ise bir insanın yeryüzünde karşı karşıya gelebileceği en ölümcül varlıktır. Bu savaşı yalnızca daha güçlü ve daha zeki olan kazanacaktır. Yaratılıştan günümüze kadar uzanan bu mücadelenin içinde sen de yer almaya var mısın?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İlk Şeytan Avcısı Kabil i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İlk Şeytan Avcısı Kabil.

...bil. Şenol Ceviz. Kargo BEDAVA. Sepete At Hemen Al ... PDF Kitap İlk Şeytan Avcısı Kabil | Read Online ... . İlk Şeytan Avcısı Kabil Şenol Ceviz Giz Kitap. Çocukluğundan beri fısıltıları dinmeyen Kabil, günün birinde yaşadığı bu işkencenin bitmesi adına fısıltılara kulak verir ve kardeşi Habil'i öldürür. İlk Şeytan Avcısı Kabil/Şenol Ceviz. Ürün Puanı: Yükleniyor... Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: İlk Şeytan Avcısı Kabil/Şenol Ceviz. Mağaza: kitapzen. Kitabın ismi "İlk Şeytan Av ... İlk Şeytan Avcısı - Kabil - Kitap Tanıtımı | Podcast Öyküler ... . Mağaza: kitapzen. Kitabın ismi "İlk Şeytan Avcısı - Kabil" Yazar Şenol Ceviz'in kaleme aldığı bu fantastik kitap meraklıları için kaçırılmayacak bir eser. İlk Şeytan Avcısı - Kabil Yazan: Şenol Ceviz Seslendiren: Yalçın Altın. 18.20 TL. İlk Şeytan Avcısı Kabil-Giz Kitap- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. 19.25 TL. Bir müddet sonra fısıltıların sahibinin Azazel (İblis) olduğunu öğrenir. İntikam ateşi ile yanan Kabil, Azazel'in peşine düşecektir fakat atladığı bir şey vardır, Azazel bir ölümsüzdür. 17.22 TL. Bir müddet sonra fısıltıların sahibinin Azazel (İblis) olduğunu öğrenir. İntikam ateşi ile yanan Kabil, Azazel'in peşine düşecektir fakat atladığı bir şey vardır, Azazel bir ölümsüzdür. 26 TL. Bir müddet sonra fısıltıların sahibinin Azazel (İblis) olduğunu öğrenir. İntikam ateşi ile yanan Kabil, Azazel'in peşine düşecektir fakat atladığı bir şey vardır, Azazel bir ölümsüzdür. Alış-Veriş Listeme Ekle. İlk Şeytan Avcısı Kabil. Çocukluğundan beri fısıltıları dinmeyen Kabil günün birinde yaşadığı bu işkencenin bitmesi adına fısıltılara kulak verir ve kardeşi Habil'i öldürür. İlk Şeytan Avcısı Kabil. Yeni. Ücretsiz Kargo. Çoc...