Boş Salıncak

Özgül Yaşar

Boş Salıncak
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-03-26
YAZAR Özgül Yaşar
ISBN 6257084130
DOSYA FORMATI 7,46 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

"Evi taze dem kokusu sardı. Demlediği çaydan bir bardak aldı, bahçeye çıktı. Sonbaharın serin esintisine aldırış etmeden, tomurcuk veren gülleri ile bir süre konuştu. İstanbul’da gördüğü üzgün genç kadından bahsetti güllerine. En sadık dostlarıydı güller, hiç gitmiyorlardı. Gazel oluyorlardı zaman zaman. Yaşlanıyor, ölüyor, sonra yeniden doğuyorlardı; ama gitmiyorlardı. Begonvilleri de gitmiyordu. Ah Nazlıcan, dedi kırmızı kadife güllere bakarken. Yeni açan bir tomurcuğa daldı gözleri. İlk defa kırmızı kadife gülüne isimle hitap etmişti. Sağır bir sessizlik bütün sokağa yayıldı. Isırgan otlarının sardığı boşluğa daldı gözleri. Ölümü hatırlatıyordu ısırgan otları."

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Boş Salıncak i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Boş Salıncak.

...klar neden boş? Bebekler nerede ? Sesi kısılmış o parkta bir boş salıncak Geri istiyorum sallandığım gökyüzünü Salla Ellerinle gök arasında gidip geleyim Düştüm dizlerim acıyor Büyütme beni ... Canım Ailem: Boş Salıncak ... . Yüreğim sende kalacak Boş salıncak. Şair Mehmet Raşit Er isimli şaire ait Boş Salıncak adlı şiiri okumak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Boş oturak senden kalan. Ellerim üşür gibi. Saçların çok uzakta. 04 Mayıs 2018 - Cuma 08:46. BOŞ SALINCAK. Kucağımda beyaz bir örtüye sıkıca sarılmış aç bir yavrum, önümde yemek bekleyen boş tencerelerim, yakılmaya hazırlanacak bir s ... Bahçe Salıncağı Modelleri ve Fiyatları | %29 İndirim ... . Saçların çok uzakta. 04 Mayıs 2018 - Cuma 08:46. BOŞ SALINCAK. Kucağımda beyaz bir örtüye sıkıca sarılmış aç bir yavrum, önümde yemek bekleyen boş tencerelerim, yakılmaya hazırlanacak bir sobam var benim. Boş Salıncak Boş salıncak senden kalan. Boş oturak senden kalan. Ellerim üşür gibi. Saçların çok uzakta....