40 Hadis Boyama Kitabı

Amine Kevser Karaca

40 Hadis Boyama Kitabı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-01-01
YAZAR Amine Kevser Karaca
ISBN 975389984
DOSYA FORMATI 4,22 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Çocuklarımıza peygamberimizin güzel ahlakından ve tavsiyelerinden örnekler göstermek amacıyla hazırlanan kitapta 40 hadis yer almaktadır. Çocuklarımız bir yandan resimleri boyarken diğer yandan bir yetişkinin okumasıyla hadisleri duyacak, bu sayede görgü ve hayat kurallarını peygamberimizden öğrenerek hayatlarına geçirmiş olacaklardır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz 40 Hadis Boyama Kitabı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap 40 Hadis Boyama Kitabı.

...oyama AÇIKLAMASI. Sevgili çocuklar, Bizler Müslüman'ız ... 40 Hadis Boyama Kitabı ... . Bu kitabı Sevgili Peygamberimiz'in söz ve davranışlarını öğrenmek ve ona göre davranmak için hazırladık. Amine Kevser Karaca. Çocuklarımıza Peygamberimiz'in güzel ahlakından ve tavsiyelerinden örnekler göstermek amacıyla hazırlanan kitapta 40 hadis yer almaktadır. Tarih Kitapları. Diğer Kitaplar. 40 Hadis Boyama Kitabı Pdf Kitap İndir. Peygamberimiz'in güzel ahlakından ve tavsiyelerinden ö ... 40 Hadis Boyama Kitabı En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... . Peygamberimiz'in güzel ahlakından ve tavsiyelerinden örnekler göstermek amacıyla hazırlanan kitapta 40 hadis yer almaktadır. 10.22 TL. Çocuklarımıza peygamberimizin güzgl ahlakından ve tavsiyelgrindgn örnekler göstgrmgk amacıyla hazırlanan kitapta 40 hadis yer almaktadır. Çocuklarımız bir yandan resimleri boyarken...