Hiçbir Şeyini Bulamayan Adam

Lavinya Öz.

Hiçbir Şeyini Bulamayan Adam
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-04-30
YAZAR Lavinya Öz.
ISBN 6058029644
DOSYA FORMATI 6,3 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Bunlar en neşeli hikâyelerim. Güne gülerek ve pozitif bir enerji ile başlamak isteyen okuyucular için yazdım. Herkesin kendinden ve çocukluğundan pek çok şey bulabileceği hikâyeler. Çayını, kahveni kap da gel sevgili okur. Keyifli okumalar dilerim.” (Lavinya Öz) Ayarsız, Porsuk Kültür, Tmolos, Deliler Teknesi, Ve isimli edebiyat dergilerinde yayınlanmış olan hikâyeleri derlenip yanına yenilerinin de eklendiği kitapta, yazarın 7’den 70’e hitap eden mizah anlayışı ile tanışıyoruz.1996’dan beri önce mizah dergilerine yazarak başlamıştır yazı hayatına Lavinya Öz. Yazarın çocuklar ve gençler için yazılmış olan pek çok tiyatro oyunu da bulunmaktadır.“Hiçbir Şeyini Bulamayan Adam” yazarın üçüncü kitabı olup şu an Porsuk Kültür ve Neyzen edebiyat dergilerinde yeni hikâyeleri yayınlanmaya devam etmektedir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Hiçbir Şeyini Bulamayan Adam i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Hiçbir Şeyini Bulamayan Adam.

...Öz. "Bunlar en neşeli hikâyelerim. Güne gülerek ve pozitif bir enerji ile başlamak isteyen okuyucular için yazdım ... 392 Gün Hiçbir Şey Yemeden Yaşayan Adama Bakın - Internet Haber ... . Herkesin kendinden ve çocukluğundan pek çok şey bulabileceği hikâyeler. Hiçbir Şeyini Bulamayan Adam Lavinya Öz İki Nokta Kitabevi 9786058029644 Lavinya Öz. YAZAMAYAN ADAM: Kitaba ismini verdiğim bu oyun 2017'de Almanya'da sahnelenen, Orkun Bilen'in oynadığı ve Kemal Demir"in yönettiği tek 10 May at 10:16 ·. Hiçbir Şeyini Bulamayan Adam/ syf. Lavinya Öz. "Bunlar en neşeli hikâyelerim. Güne gülerek ve pozitif bir enerji ... Suyu Bulamayan Adam | Haksöz Haber ... . Hiçbir Şeyini Bulamayan Adam/ syf. Lavinya Öz. "Bunlar en neşeli hikâyelerim. Güne gülerek ve pozitif bir enerji ile başlamak isteyen okuyucular için yazdım. Herkesin kendinden ve çocukluğundan pek çok şey bulabileceği hikâyeler. adam haklı. madem çorba yazıyorsun oraya, bütün çeşitl...