Büyük Güçlerin İran Planı

Ali Poyraz Gürson

Büyük Güçlerin İran Planı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-07-08
YAZAR Ali Poyraz Gürson
ISBN 6052541234
DOSYA FORMATI 11,63 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İran ile ABD arasındaki gerginlik dünya ekonomisini etkileyecektir. Hürmüz Boğazından petrol akışının durması, enerjisi İran petrolüne büyük ölçüde bağlı olan Hindistan ve Çin ekonomilerini etkileyeceği gibi enerji darboğazının domino etkisinin de tüm dünyada hissedileceği, petrol ve doğalgaz fiyatının tahminleri zorlayacağı düşünülmektedir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Büyük Güçlerin İran Planı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Büyük Güçlerin İran Planı.

...çlerin İran Planı yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Suriye'de insanlık dramı yaşanırken İran ile batılı ülkeler arasında yeni bir sıcak savaş mı olacak? Büyük Güçlerin İran Planı ... Büyük Güçlerin İran Planı | Katalog ... ... - 26.11.19. TV5 uydu bilgileri: TÜRKSAT 3A/4A Frekans: 12729 Sembol: 30000 Polarizasyon: V (Dikey). Ali Poyraz Gürson, Salih Gamsız. İran ile ABD arasındaki gerginlik dünya ekonomisini etkileyecektir. Hürmüz Boğazından petrol akışının durması... 29 Nisan 2020 "İran'ı Suriye'den zorla çıkaracağız" açıklaması, Washington-Moskova-Kudüs üçgeninde bir anlaşmayı mi işaret ediyor. Benzer plan Türkiye için... Salih Gamsız. İ ... Büyük Güçlerin İran Planı ... . Hürmüz Boğazından petrol akışının durması... 29 Nisan 2020 "İran'ı Suriye'den zorla çıkaracağız" açıklaması, Washington-Moskova-Kudüs üçgeninde bir anlaşmayı mi işaret ediyor. Benzer plan Türkiye için... Salih Gamsız. İran ile ABD arasındaki gerginlik dünya ekonomisini ...